Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Н

'Никола'

Гостин
Боби[Мкд];3413174 напиша:
Еве го новото засилување.



Бетмен.:pos2:
Леле абе криво ми е за Мичо, не заслужи човекот деформација на фацата, па и тоа на пријателски натпревар, и тоа од играч со кој три години играа заедно.:kesa: Туку ај да видиме, вака со маскава можеби подобро ќе игра, ќе ги плаши противничките напаѓачи.:)
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.770
Поени од реакции
9.891
Абе тој голманот на ајтрахт Ока Николов наш ли е, наше дете ли е ? :pos2:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Како можете да изгубите од Франкфурт не ми е јасно..бар 2-2 да беше немаше толку да се посрамотите да го ебам..Доста го сакам Баерн,али со вакви екипи да не можете да земете бод срамота...
 
Н

'Никола'

Гостин
Како можете да изгубите од Франкфурт не ми е јасно..бар 2-2 да беше немаше толку да се посрамотите да го ебам..Доста го сакам Баерн,али со вакви екипи да не можете да земете бод срамота...
Јебига брат се дешава. Трет пораз сезонава во Бундес лига. Па на сите тимови им се случува најмалку еднаш во сезона да загубат од многу послаб тим. Кој сакаш земи го за пример, така е.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Јебига брат се дешава. Трет пораз сезонава во Бундес лига. Па на сите тимови им се случува најмалку еднаш во сезона да загубат од многу послаб тим. Кој сакаш земи го за пример, така е.

Да брат али ипак 2-2 можеше али тоа е..баш сакам оваа година Баерн да биде шампион доста беа некои што нетребаат :icon_lol:
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
vGaal Alaba go stava samo za edna pricina zatoa sto pred 10god.. go stavil vo igra Sedorf toj se pokazal na taa utakmica i od togas Sedorf stanal (popularen/klasa igrac) sega isto saka i so Alaba
Demek jas go otkriv Sedorf:kesa:vGaal
No so Alaba ne mu uspeva do tolku na deteto pamet mu sedi vo napad toj ne e za bek.Protiv milan za Auti kup go stai poluspic a sega bek
Retki se tie igraci sto mozat da menjavaat pozicii Esien kaj da go staes toj super ce izigra
 

Alex_DarklorD

Der Kaiser
Член од
1 октомври 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Како можете да изгубите од Франкфурт не ми е јасно..бар 2-2 да беше немаше толку да се посрамотите да го ебам..Доста го сакам Баерн,али со вакви екипи да не можете да земете бод срамота...
де бре братче, вие па ич киксови не направивте сезонава....
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Боби[Мкд];3414619 напиша:
Па шо бе, дрво е Бентнер!
Не ти се смеам тебе.. линкот ме вчудоневиди. :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom