Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување
M

MrzaRules

Гостин

Рибери-Ајде Роби на по едно точено
Робен-абе незнам да не не види Јуп :D
--- надополнето: Jul 29, 2011 10:00 PM ---
Момци, некоја слика да ми дадете од Usami, гледав ја на гугл али не ми се свиѓаат многу.. ај можда вие имате други подобри :))

позз

еве ти од Усами една фотка
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Го јадеа во 117 мин.Од 0:3 тотален пресврт 4:3 во продолженија :pos:
И Вердер не се ништо подобри хахахаха...
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
браво за Дрезден ја глеав таму второ па натака. И Вердер го цуцна од третолигаш а вчера и Волфсбург изгуби од 4лигаш.
 
M

MrzaRules

Гостин
море не се смејте да не го лапнеме и ние немиен :D
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ќе им го туриме гзот сеа, ќе видат они не го даваме Видал на директен конкурент... па Дрезден им е конкурент бе, лешпари.

2 милиони во кеш, 2 милиони кога ќе заигра, 3 милиони по пет години и 3 милиони ако Јуве освојат титула. :pos::pos: Цицај неверкузен!
 
Член од
30 јули 2011
Мислења
20
Поени од реакции
6
Здраво Баварци , јас сум од Струмица , нов сум на форумов и сум навивач на Баерн од 2000 год, голем навивач :)
За почеток да ве прашам само дали ке ја има на некоја тв престојната сезона, освен на eurosport 2, иако незнам ни дали таму ке ја дават. Поздрав засега

.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Здраво Баварци , јас сум од Струмица , нов сум на форумов и сум навивач на Баерн од 2000 год, голем навивач :)
За почеток да ве прашам само дали ке ја има на некоја тв престојната сезона, освен на eurosport 2, иако незнам ни дали таму ке ја дават. Поздрав засега

.
Нема освен на еуроспорт 2.

Инаку добредојде, глеам Тони Крос ти е на аватар, што се прифаќа тука.
 
Член од
30 јули 2011
Мислења
20
Поени од реакции
6
Да да, многу доверба имав во него уште кога дебитираше во дресот на Баерн па така со тек на време сега ми е еден од поомилените... А и тој на твојот аватар има потенцијал да постане исто како Тони :)
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
spaso од Струмица ли беше ? ? ?
Почнал е со мобилизација :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom