Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување
Член од
14 август 2022
Мислења
1.116
Поени од реакции
1.315
Де Лихт на трансфер листа? :LOL:

Упамекано-Тах штоперски пар и Компани тренер, па време е еднаш и ван топ 4 да завршите.:D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.158
Поени од реакции
25.791
Де Лихт на трансфер листа? :LOL:

Упамекано-Тах штоперски пар и Компани тренер, па време е еднаш и ван топ 4 да завршите.:D
Screenshot_2024-06-11-16-30-11-619_com.twitter.android-edit.jpg

А со овој ќе успееме ли барем на 4-та позиција што води во ЛШ?
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.158
Поени од реакции
25.791


The transfer of Hiroki Ito is separate from Jonathan Tah and doesn't affect it. Bayern want Ito as a left footed centre-back for the left side of the central defense [@BILD]


Изненадувачки трансфер, но играчот одигра супер сезона, па да видиме како ќе се снајде во Баерн.
Добро е што може и како лев бек да игра.
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
893
Поени од реакции
1.421
"We would love to play together in the club one day... ", said Musiala & Wirtz ahead of tonight's game

Ке биде лудница ако дојдат он и Тео Хернандез

Може да си фаќа патот пола постава , за к** не ги бива.
Веќе 3 години истата прича , све некој правдини само бара.
Или промени , или пак ке им го прцне Реал немиен.
 
Последно уредено:

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.158
Поени од реакции
25.791Josip Stanišić: "I'm happy to have signed a new contract with my club FC Bayern. I have been a fan of this club for as long as I can remember. I am grateful to Leverkusen because I learned a lot there - in football and off the pitch - I was able to play a lot of games, show myself and get into a rhythm. I have gained confidence and think that I will return as a better player. My goals are clear: to give everything for FC Bayern and to win as many titles as possible. It's nice to be back home"
 

Kajgana Shop

На врв Bottom