Фан Клуб: Арсенал

Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.089
Поени од реакции
28.866


Јас не ја гледам сликата ако тоа го постирал @Mad_Coko , еве ја, Артета или ќе го фалиме или ептен ќе го плукаме со овој невобичаен тим, младинци Сака, Нкетиа и Вилок стартери, а имаме 120 милиони резерви на клупа во Пепе и Лаказет.

А одреден лик, кој што веќе три тренери по ред не го играат дури и кога е здрав, тоа бааѓи кажува.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.173
Поени од реакции
5.720
3 месеца беа отстутни. Артета најдобро ги знае колку доволно се спремни. Многу храбар потег ми изгледа ова со младинците.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.140
Поени од реакции
5.499
Еве линкови

Тука повеќе избор https://reddit.soccerstreams.net/event/manchester-city-arsenal-live-stream/187407
@zee German
 
Последно уредено:
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.173
Поени од реакции
5.720
Дај нека ни заврши сезоната. Сите 11 ќе ни се повредат до крај.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.173
Поени од реакции
5.720
Ако налетете на статистика, пишете колку поени нѐ кошташе Луиз сезонава.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.140
Поени од реакции
5.499
На Артета му замерувам што го фали на прес пациентов, дај нека го откачат у трансфер период, па макар 50м да го коштал клубот само за сезона време, роден киксер ,циркузант...
 
Член од
9 јули 2011
Мислења
3.948
Поени од реакции
4.975
Можно ли е да е волку неписмен, дали е можно?
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.089
Поени од реакции
28.866
Ако вошкарот игра и наредната сезона во Арсенал, клубот треба да се ликвидира под итно, никакво продужување договор.

Ти ебам и фудбал и рестарт и сезона, се у курац нека иде.
 
На врв Bottom