Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Lele..so 3 sostav..partali pravime..(sheffield botski tim)....no sea treba koncentracija..za natprevarot..vo sabota vo 13:45..ako ne se lazam....so Man USA*..:D....neka se odmorat dobro...i so polni baterii..po 3te..boda!!!
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
лелелеле... едвај чекам да дојде сабота... ке се евакуирам дома и сите ке ги експидирам ... ке седнам и се надевам овој пат нема да качам температура заради нерешен резултат туку заради среќа и победа...АРСЕНАЛ
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
лелелеле... едвај чекам да дојде сабота... ке се евакуирам дома и сите ке ги експидирам ... ке седнам и се надевам овој пат нема да качам температура заради нерешен резултат туку заради среќа и победа...АРСЕНАЛ
i sakam da ti dadam eden moj recept za gledanje ARSENAL zemi si crveno vino i zatemneta prostorija .....Poso ako footballot se ucese vo fak :vozbud: ARSENAL ke bese predmet za magistratura
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
-=

odlicna pobeda 3:0 odlicno igraa deckite . konecno i Eduardo pocna da dava golovi
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
siguren sum deka deckoto ke se adaptira naskoro i ke bide fit za EPL.. go zasluzuva Eduardo toa!!!
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Абе он дава али не добива шанса, мислам дека пак нема да игра со Манчестер...не би ризикувал Венгер. Мислам дека ке иде иста тактика ко со Ливерпул.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Eduardo даде 2 гола ...


Следни се Манчестер Јунајтед, таму ќе биде весело :)
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
=-

ako moze nekoj da go postira 1 gol. ja gledav utekmicata no ne uspeav da stignam navreme da ja gledam od pocetok i ne go vidov prviot gol a mi kazaa deka bil mnogu ubav
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
i samo da dodadam deka Eduardo e ludak na dozd a Denilson e noviot CESK!!
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
bravo uste eden "dusman" na kolena!!!!!!
odli4no!
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Fergi rekol deka nema da igraat zatvoreno.

Ocekuvajte petarda :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom