Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Da znam zoki ama mnoguuuu mi e maka.Najveke mi e maka sto nikoj od sudiite ne ni gi zastituva nasite igraci ko na primer torres i ronaldo so gi stitat.Minatata sezona taylor samo edna utakmica suspenzija dobi a znaes mn dobro po 2-3 meca dobivaat.Rositcki sirotinjata ne pamtam koga igral posleden put.Van Persie bese pola sezona a da ne zboram za tie so si otisle po kolku bile povredeni vo slucajot na anri i ljungberg. Seto ova nema svrha da se zbori osven da se nadevame na podobri vreminja od taa gledna tocka.
Pozz do tebe Zoki :pipi:
Топката се врти. :smir: Нема вечно, да го штитат плачкото од Јунајтед, што на секој допир паѓа.

Поздрав, и се надевам на поволен резултат вечер.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Сигурно ќе победиме сме влегле во невидена форма , другите треба да ја мислат !!!
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
849
Поени од реакции
40
Ајде Арсенал! Очекувам сигурна и добра игра на Арсенал.Да везат по теренот како што знаат.Поздрав и ќе сум за Арсенал затоа што го пишав на ливче.Ама и ми се допаѓа неговата игра.Типувам едно 3 гола за Арсенал.:helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Ајде Арсенал! Очекувам сигурна и добра игра на Арсенал.Да везат по теренот како што знаат.Поздрав и ќе сум за Арсенал затоа што го пишав на ливче.Ама и ми се допаѓа неговата игра.Типувам едно 3 гола за Арсенал.:helou:
Тооо! Ужувај, ке ги тепаме, како Реал шо го тепавме у ЛШ! :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.590
Поени од реакции
6.952
Никогаш не се биле лесни гостувањата во Киев за ниту една екипа. Но Арсенал покажа голем квалитет и зрелост во почетните кола од ПЛ, така да истата игра очекувам да ја рефлектира и денес во воведното коло од ЛШ ... !!!* :wink:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Немој само толко да ги тепате.Немој дечките случајно да ве изненадат како што ве изненади лани Тотенхем во купот.Или пак како што ве ладат Ман.Челзи и Ливерпул секоја година.
Поздрав имаш од мене.:helou:
Да, Тотенхем беше тогаш гола вода, и секогаш бил под нас. Али еве сега кога се појача, веке покажува и Шампионски амбиции капиш? И капиш, тие освоиа 10/11 место, и капиш тие не ни играат во Куп уефа, и капиш ние играме во Лига на шампиони! :pos2:

Така да, и тие Челси и тие Ман Уре и тие Ливерпул можат вода да ни носат, за фудбал. Али ako ги гледаш, и ти работите како и секој непознаник на фудбалот, дека тој имал повеке титули и е подобар, тогаш терејси :smir:

Поздрав,
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Друже резултатите кажуваат се.Па според нив ти си најубаво види до каде ти е тимот.Џабе му е на Арсенал ако игра најубав фудбал во свемирот ако нема резултати.А и за жал мора да го гледаш и бројот на титулите за да сфатиш дека се уште не навиваш за најдобриот тим.:helou:
Без навреда до другите фанови на Арсенал.
Океј, расправии ке траат до утре. Игнор! :smir:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Тешко гостување за Арсенал. Динамо Киев знаат да бидат многу незгодни...
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27
Vecer imame tesko gostuvanje a ?
Dinamo ni e nezgoden protivnik megutoa mislam
deka vecer ke gi tepame
0-3... RvP. 2gola ...:vozbud::vozbud:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
DAJ BE NE SE KARAJTE ZA GLUPOSTI AKO STE ZA ARSENAL PODDRZUVAJTE GO TIMOT I VO DOBRO I VO LOSHO A NE PORAZ I SITE SER>T I DAJTE VECER DA POBEDIME I DA NE GLEAME NA TOA KOGA STANAL kLuB I OD KOGA POSTOI
DINAMO SEKOGAS NI BILE TESOK PROTIVNIK AMA VECER
DINAMO0-ARSENAL=1-3
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom