Фан Клуб: Амак СП Охрид

Статус
Затворена за нови мислења.

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не е чудно Амак да тепа, секако голема предност е домашниот терен и кризата во екипата на Струмица, Охриѓани знаат да направат притисок на вакви утакмици така да сите опции се во игра.
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Се надевам дека ужасниов ден кој го имам денес барем малку ќе ми го променит АМАК вечерва.
Охриѓани дали сте спремни за фешта вечер? з'ш ојме на победа(јас типувам најмалку 10 разлика:)) се разбират.
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Се надевам дека ужасниов ден кај го имам денес барем малку ќе ми го променит АМАК вечерва.
Охриѓани дали сте спремни за фешта вечер? з'ш ојме на победа(јас типувам најмалку 10 разлика:)) се разбират.

Normalno deka sme za festa.Odime na pobeda.Go pravime prvenstvoto uste pointeresno vecerva posle nasata pobeda nad Strumica.Mislam povtorno Frej ke bidit covekot na odluka.Pozdrav.Se gledame Biljanini Izvori vsala
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Дај да се чекаме кај фонтанчено гимназија ко ќе речите?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ај јас тргвам, ако некој прочитат во меѓувреме, се чекаме во пет кај фонтанчено гимназија.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aj so sreka denes,ama mislam oti vie ke ste tie koj ke bidat zrtvata na Strumica posle namalenata plata od 30%,izvinete ama...:toe:
 
V

Viktoranius

Гостин
Честито победа Охриѓани, браво за вас.
Ај кога ќе дојдете чекам одговор каква игра е имало.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Пак пораз, запеза запеза запеза :nerv::nerv::nerv::nerv: што е прочината, шампиони ќе бевме. 83-74 браво за Амак а во подготовките ги победивме и тука и таму со по 15 разлика.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Пак пораз, запеза запеза запеза :nerv::nerv::nerv::nerv: што е прочината, шампиони ќе бевме. 83-74 браво за Амак а во подготовките ги победивме и тука и таму со по 15 разлика.
Abe ke probame da bidame sampione,zaso da ne..
P.S Ama ovie porazi se poveke od bolni....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Aj so sreka denes,ama mislam oti vie ke ste tie koj ke bidat zrtvata na Strumica posle namalenata plata od 30%,izvinete ama...:toe:

Otide platata ovoj mesec.AMAK Sampioniiii.Bravo za momcite.Bravo..Kaj go najdovte samo onoj za trener.Zaradi nego nemat da ve sakaat neutralnite navivaci.Pozdav
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ги истуривмеее! Имаја само едно водство (4-6 :pos:) и после то ги сомлевме. Јорданчо нека пуши, цело време нешо се бунеше. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom