Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
6 февруари 2019
Мислења
57
Поени од реакции
25
Запишав семестар и ми стигна потврда дека е успешно запишан, ама видов дека едниот од предметите ми го тргнале. Изборен е од универзитетска и имам колешка која го зема истиот а на неа не и е тргнат. Пишав на тикетот за упис, дали да чекам одговор или да одам во служба да ми го вратат/сменат?
 
Член од
24 октомври 2019
Мислења
104
Поени од реакции
34
Деччки овие никако да ги научам фората да им ја сфатам, да разберам како што се праи а 30 поени ми носи ваква задача (од теорија). Некое чаре,приватни часови за теорија да не држи некој (n)
5.png
 

kid

Член од
7 февруари 2015
Мислења
14
Поени од реакции
2
Деччки овие никако да ги научам фората да им ја сфатам, да разберам како што се праи а 30 поени ми носи ваква задача (од теорија). Некое чаре,приватни часови за теорија да не држи некој (n)
Прегледај го приврзокот 268097
Која година си? Гледај ги снимките од предавања за процесор од проф. Мишковски или проф. Граматиков. Многу убаво ги објаснуваат.
 
Член од
24 април 2020
Мислења
5
Поени од реакции
0
Деччки овие никако да ги научам фората да им ја сфатам, да разберам како што се праи а 30 поени ми носи ваква задача (од теорија). Некое чаре,приватни часови за теорија да не држи некој (n)
Прегледај го приврзокот 268097
https://www.youtube.com/watch?v=oETOwVBzu1s еве ти ги тука убаво објаснети
Автоматски споено мислење:

moze na mail bidejki ne sum od sk?
кога ќе одиш за упис ќе им кажеш уплати си за 5 предмети
 

Attachments

Член од
1 јуни 2020
Мислења
22
Поени од реакции
3
dali nekoj go ima ispitot ili prasanjata so bea na teoretskiot del po kompjuterski mrezi i bezbednost ovaa sesija ili prethodnata?
 
Член од
6 септември 2020
Мислења
18
Поени од реакции
8
Некој ако може да ми каже, со колку просек имаш право да поднесеш за стипендија?
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.637
Поени од реакции
3.654
Член од
16 септември 2020
Мислења
8
Поени од реакции
0
Сеуште не ми стигна потврда дека е успешно запишан семестарот,треба да им пишам мејл или уште да чекам?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom