ФИФА 10 К.М ТУРНИР

Член од
22 јули 2008
Мислења
249
Поени од реакции
12
Cestito samo 1 nesto nemozam da si sfatam :) kako moze da igrate igri po sema :))) pa u fudbal ako ne se uziva u sto ke uzivame :))

cestito za kliment davase dobri dolgi topki isti golovi na ist nacin Copy paste :)))

kako i da e podobar bese CESTITO
Tise ај следниот пат ќе те остам да победиш за да не плачиш олку...:salut:
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Ako sakas site ke ti gi dadam da gi pobedis ne placam nego igras po sema da ja izvleces odbranata i dolga topka
uopste ne se zamaram za fifava ako mislis deka e toa problemot samo kazi site so gi igras so mene ke gi dobies

poentata mi bese deka koga igram so Novica i so mancester toa se utakmici da uzivas vo niv koga igram so tebe uopste ne mi se igra ne lici na fifa toa!!!

a za placenje mozes ti da places ne ja! za toa sto ubavo si napisav a ako mislis da se kontrame slobodno
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Сеа да не се контраме за ништо. Поштено не победи -мене конкретно ме утепа. Климент најде начин како да не нападне а ние не се одбранивме убаво. Со јака одбрана и добра поставеност неможе да игра со долги топки. Кој најде начин нека игра како сака, победа си е победа. Ама убеден сум Тише дека следната ке најдеме добра одбрана- тоа е и финтата. Ако сите се исто јаки нема да игра никој поквалитетно. Сепак браво за Климент нека продолжи така и баш ми е мило што имаме супер јак играч у лига.

Teo - MAN-CE-STER 3-3 (5-4) prodolzetoci

Честитки за Тео за освоеното трето место.
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Сеа да не се контраме за ништо. Поштено не победи -мене конкретно ме утепа. Климент најде начин како да не нападне а ние не се одбранивме убаво. Со јака одбрана и добра поставеност неможе да игра со долги топки. Кој најде начин нека игра како сака, победа си е победа. Ама убеден сум Тише дека следната ке најдеме добра одбрана- тоа е и финтата. Ако сите се исто јаки нема да игра никој поквалитетно. Сепак браво за Климент нека продолжи така и баш ми е мило што имаме супер јак играч у лига.

Teo - MAN-CE-STER 3-3 (5-4) prodolzetoci

Честитки за Тео за освоеното трето место.

ne jas nemam nisto protiv nego nego me isprovocira so toa sto pisase deka ke mi ja dade slednata da pobedam mozam da go pobedam koga sakam nego drugo mi bese poentata, NVM
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
шампион е климент:wink:
знаев :)

па ман-че-стер нели ти кажа дека Тише го освоил турниров?
или само типуваше

како и да е заслужено си освои Климент, против тие што имам играно можам да кажам дека Климент е најтежок :)
сепак престои лигата па таму ќе видиме што ќе се дешава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom