Уметнички аранжирана храна, Food Art

Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Не ја разбирам поентата на темава.
Ај да се сликиве од членови на форумов, некои наши(ваши) креации па да се постира. Ама па ако сакам да гледам вакви "уметнички аранжирани" јадења ќе си отворам Pinterest или директно на гугл.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.172
Поени од реакции
15.982
Не ја разбирам поентата на темава.
Ај да се сликиве од членови на форумов, некои наши(ваши) креации па да се постира. Ама па ако сакам да гледам вакви "уметнички аранжирани" јадења ќе си отворам Pinterest или директно на гугл.
Остај ја бе нека си игра, нека има некоја занимација.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
Не ја разбирам поентата на темава.
Ај да се сликиве од членови на форумов, некои наши(ваши) креации па да се постира. Ама па ако сакам да гледам вакви "уметнички аранжирани" јадења ќе си отворам Pinterest или директно на гугл.
...да ти ги наредам линковите на исти или слични теми на форумот каде ништо не ти (ви) пречи, на пример во фудбал ако сакам фотографии да гледам ќе отворам гугл?
пријави кај модератор и ако прекршувам форумски правила тој ќе ја избрише и ти ќе бидеш среќен таму каде си, пошто ти пречи темава! :toe:

8c4a0ac74e7e5b1cddf3784a877762b9--cute-kids-snacks-food-for-kids.jpg majkata-shto-gi-servira-najveselite-chinii-so-zdrava-hrana-323274.jpg
 
Последно уредено:
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Не ја разбирам поентата на темава.
Ај да се сликиве од членови на форумов, некои наши(ваши) креации па да се постира. Ама па ако сакам да гледам вакви "уметнички аранжирани" јадења ќе си отворам Pinterest или директно на гугл.
Поентата е иста како и со темите женски газиња, гради итд .и таму нема лични слики од членови туку извадени од гугле...
Само да се јадело бурек...:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom