[Туторијал] Бутабилно USB со BACKTRACK

Член од
10 мај 2010
Мислења
8
Поени од реакции
7

Здраво. Овде Braco, од PCTutorialKing каналот на youtube. Се надевам дека научивте нешто од клипот, ако имате проблеми само пишете ми приватна порака. Кликнете на 'LIKE' и 'SUBSCRIBE' ако ти помогнав.
 
T

Tetro

Гостин
1. мора да се форматира во NTFS или може во FAT32?
2. Дали може со постара верзија (пример Backtrack v4)?
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
8
Поени од реакции
7
1. Мора да се форматира со NTFS, барем така не ми покажало проблеми претходно.
2. Да, може и со постара верзија. Може било која сакаш верзија.
 
На врв Bottom