Трикови со карти

D

Daedalus

Гостин
Не велам дека е тип, ама ти викам за овие плавите од bicycle значи луѓе викаат дека тие се добри за правење трикови со карти ама јас не осеќам некоја разлика освен кога се свежо отворени мазни се и лизгаат ама после некое време се прават како да се 100 години стари...
Нема огромна разлика од другиве марки, али лично, повише ми лежат кога не лизгаат толку. Поефективно се прават некои ствари.
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
100% sum siguren radi firmata samo da se falite kupuvate.
Kartite kakvi i da se trikovi so niv mozes da pravis vo sekoe vreme. Inace magionicarite pred Bicycle kartite da izlezat kakvi koristele? :)
 
Член од
7 февруари 2015
Мислења
1
Поени од реакции
1
Здраво дали знаете денес каде може да се купат во Скопје bicycle карти.:)
 

Velix

Kirk Hammett
Член од
18 мај 2012
Мислења
674
Поени од реакции
207
Дечки каде да најдам Bicycle карти. Ако не во МК дајте од Ebay, AliExpress понудате ми нешто ако сте нарачувале? :)
 
D

Daedalus

Гостин
Дечки каде да најдам Bicycle карти. Ако не во МК дајте од Ebay, AliExpress понудате ми нешто ако сте нарачувале? :)
На бензиски ги продаваат. Барем имаше пред година дена. Сеа можда нема више.
 
Член од
24 септември 2011
Мислења
62
Поени од реакции
17
Дечки каде да најдам Bicycle карти. Ако не во МК дајте од Ebay, AliExpress понудате ми нешто ако сте нарачувале? :)
Јас пред година дена нарачав од овие: Линк до али
Само од друг препродавач. Пред некој ден сакав да нарачам друг модел но за жал не продава веќе карти. Инаку картите се супер. Пред година дена многу избор имаше сега како што разгледував на али многу малку нудат.
 

Aristotel :D

Mk151
Член од
13 декември 2014
Мислења
23
Поени од реакции
7
Каде може да се најде во Скопје добри карти за трикови (пластични) по поволан цена?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom