Торенти (официјална тема)

Најдобар торент сајт

  • Mininova

    Гласови: 86 11,8%
  • The Pirate Bay

    Гласови: 252 34,7%
  • IsoHunt

    Гласови: 56 7,7%
  • Torrentz

    Гласови: 66 9,1%
  • Demonoid

    Гласови: 48 6,6%
  • TorrentReactor

    Гласови: 6 0,8%
  • некој друг ќе наведам во пост

    Гласови: 212 29,2%

  • Вкупно гласачи
    726

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.943
Zamunda, Demonoid и http://0.arenabg.com/ сличен на zamunda секогаш со сидери полни овој е слободен http://0.arenabg.com/ може да се зачлените нема да зажалите

И јас ја користам арена.бг ако нема нешто што ми треба одам на мининова..Сега почнав и оваа да ја користам http://avatar-bg.org/
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
И јас ја користам арена.бг ако нема нешто што ми треба одам на мининова..Сега почнав и оваа да ја користам http://avatar-bg.org/
Па тој е исто добар како zamunda мининова не ја користам слаби се со сидери ако нема нешто на zamunda и арена одам на Demonoid таму има :)
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.943
Па тој е исто добар како zamunda мининова не ја користам слаби се со сидери ако нема нешто на zamunda и арена одам на Demonoid таму има :)

Јас не сум регистриран на демоноид требало покана такво нешто..:toe:
 

Елф

of Northern Mirkwood
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.373
Поени од реакции
147
Замунда вика ....

The current user account limit has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

Неможам да се регистрирам.

Он: Demonoid.com
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Замунда вика ....

The current user account limit has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

Неможам да се регистрирам.

Он: Demonoid.com
Некој другар/ка ако има user нека ти даде користете го заедно

за демоноид покана треба :)
 
С

Спенсер

Гостин
The current user account limit has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...
тоа ми го дава на замунда кога ке пробам да се регистрирам...

демоноид го користам највеќе и мининова,...али ми дадоа торент од замунда... торентот леташе! побрзо од било кога...мора на замунда да се зачленам!!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
тоа ми го дава на замунда кога ке пробам да се регистрирам...

демоноид го користам највеќе и мининова,...али ми дадоа торент од замунда... торентот леташе! побрзо од било кога...мора на замунда да се зачленам!!
Треба да начекаш :)

Знам пред неколку дена се ослободија 10.000 места, но веќе следното утро се беше пополнето...
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Треба да начекаш :)

Знам пред неколку дена се ослободија 10.000 места, но веќе следното утро се беше пополнето...
Пред 3 месеца беше тоа
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
72
до пред пола година користев ArenaBG, послето се префрлив на Замунда.
двата се ептен добри
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
403
Поени од реакции
7
pred 2-3 nedeli imase na zamunda otvoreno registracija. via nasite po 3-4 akaunti si registriraa, za sekoj slucaj da im se naslo.
inaku koga ke gi vidite internet ponudite vo BG ke vi stane jasno oti ima tolku seed-eri na zamunda so golema brzina.
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
pred 2-3 nedeli imase na zamunda otvoreno registracija. via nasite po 3-4 akaunti si registriraa, za sekoj slucaj da im se naslo.
inaku koga ke gi vidite internet ponudite vo BG ke vi stane jasno oti ima tolku seed-eri na zamunda so golema brzina.
Точно е ова Бугарија има нај јак интернет на балканот ние овдека што плаќаме 500 денари добиваме 10-15 GB ,а бугарите за тие пари имаат неограничен интернет.
Иначе и ја имам неограничен интернет ама не е тоа тоа плакам многу кога може да биде по ефтино, ама јебига македонија е назат 20 години и знаеш во македонија што преставува да имаш интернет WoW имам нет дома :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom