Торенти (официјална тема)

Најдобар торент сајт

 • Mininova

  Гласови: 86 11,8%
 • The Pirate Bay

  Гласови: 252 34,7%
 • IsoHunt

  Гласови: 56 7,7%
 • Torrentz

  Гласови: 66 9,1%
 • Demonoid

  Гласови: 48 6,6%
 • TorrentReactor

  Гласови: 6 0,8%
 • некој друг ќе наведам во пост

  Гласови: 212 29,2%

 • Вкупно гласачи
  726
Член од
11 април 2023
Мислења
123
Поени од реакции
342
Штета rarbg ми беше најдобра за торенти :(
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
Aj da prasam tuka ne veruvam deka nekoj ima


Nekoj slucajno da ne ima pokana od TorrentDay
imav akaunt jas tamuka ali na stariot pc so ne znam koj emai adresa
duri i nudev tuka pokani....
Доцнам као 8-9 месеци ама ако ти треба уште пиши пп.
 
Член од
2 јули 2008
Мислења
159
Поени од реакции
76
Да не има некој invite за Demonoid?

Или некоја поквалитетна алтернатива, не знам кои се сега акутелни, zamunda ја користам од времето и tbp чат пат...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom