Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

Статус
Затворена за нови мислења.

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
И мене ме прифати, цел да е во неа .!.
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Ја ја пријавив за недолично однесување, башка ми личи на малолетна негде 16-17 години.
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Ја ја пријавив за недолично однесување, башка ми личи на малолетна негде 16-17 години.
Да даде Господ и Zukenberg да го дрка на оваа и да не ти го прифатат барањето :vozbud:
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Да даде Господ и Zukenberg да го дрка на оваа и да не ти го прифатат барањето :vozbud:
Хахахха.. абе отишла македонка во Англија и еве што се дешава... ц.. ц.. ц, а коа ќе дојде тука пак часна сестра ќе глуми.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Срамота, и денешниве деца имаат памет,(полу)голи се сликаат и сликите на фб ги ставаат. Како иде времево ме фаќа страв и деца да имам.
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Хахахха.. абе отишла македонка во Англија и еве што се дешава... ц.. ц.. ц, а коа ќе дојде тука пак часна сестра ќе глуми.
Човештвото е отидено во погрешна насока, животот не би требало да е ваков, на пример да би се прашувал јас, ете на пример сега да бевме цел свет едно племе и сега на пример ја гледаме оваа, и ете јас викам сакам сега да се работиме со оваа и таа нормално прифаќа оти сексот би имал поинакво значење, така нешто во таа смисла, а не вака сега овде да гледаме слики и да си велиме аххх да можев да те манам..... Да си бевме цел свет сложни и една нација онака човечка и да се се мававме секој со секоја така нешто, и без криење дома во кола овде онде, на пример си чекаш на постојка и до тебе некоја гром и му викаш ајде една овде партија и таа прифака и се мавате и готово....така нешто во таа смисла човештвото да е....ај во некоја друга прилика по 12487912412години може ќе се реинкарнирам во црнец со метар црево па то е то.....ај и јас заминав малце ама шо да прам :vozbud:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
:pos:
Остајте го да дише девојчето бе мањаци xD

:pos::pos:
Ама го тресна од земја хаха
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
:pos:
:pos::pos:
Ама го тресна од земја хаха
Од шасија го изваде еј, ама си го бараше тоа мувата, арно му направи го тресна од земја.....требаше и на тој другиот нокаут да му мани да си замини....си го бараа....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom