Толку не сум изиритиран од телеком.

  • Креатор на темата Trajce Vasilev
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
T

Trajce Vasilev

Гостин
Така дојде и тој ден да се радувам.После кобни 7 месеци....Дошле тие да проверат за оптика,и местеле што местеле.А пред неколку дена момците од кабтел дошле на бурек и татко ми прашал и они му кажале дека има и дека само треба да пријави за да не стават на оптика .Кога ке можеме ке идеме у салон да пратиме да дојдат од техничка да не префрлат на оптика.После 7 месеци и еве конечно дојде и тој ден.Наскоро ке бидам поврзан на оптичката мрежа од Телеком.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Така дојде и тој ден да се радувам.После кобни 7 месеци....Дошле тие да проверат за оптика,и местеле што местеле.А пред неколку дена момците од кабтел дошле на бурек и татко ми прашал и они му кажале дека има и дека само треба да пријави за да не стават на оптика .Кога ке можеме ке идеме у салон да пратиме да дојдат од техничка да не префрлат на оптика.После 7 месеци и еве конечно дојде и тој ден.Наскоро ке бидам поврзан на оптичката мрежа од Телеком.
Имаш веќе стара тема а и опоменат беше да намалиш со отворањето теми - затоа ќе одмориш малку, таман време за да се уходаш.
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.686
Поени од реакции
11.917
Имаш веќе стара тема а и опоменат беше да намалиш со отворањето теми - затоа ќе одмориш малку, таман време за да се уходаш.
На темава местото и` е во канта, а на детето да му се забрани да отвора нови теми во конкретниот под-форум.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom