Тифозите од Скопје

Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
HaHaHaHaHaHaHaHa IDIOT

STO MOZE DA NAUCAT OVCARITE
OD VAS BE A???
KAKO SE BEGA OD TEPACKA??
KAKO SE JADE KJOTEK???
KAKO SI GI ZEMATE SESTRITE OD CAIR???
KAKO DA STANAT PE*ERI KAKO VAS???

HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa

ABE I ABRAMOVIC DA GO KUPE RABOTNICKI PAK KE OSTANETE PICKI
ти ли бе пропалицо најде да збориш. Ај глеј си го клубчето пошто само тоа ти остана да напраиш некој денара за една паклја 19 ка!!! Врска немаш што збориш. него легни си утре те чека орање!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
HaHaHaHaHaHaHaHa IDIOT

STO MOZE DA NAUCAT OVCARITE
OD VAS BE A???
KAKO SE BEGA OD TEPACKA??
KAKO SE JADE KJOTEK???
KAKO SI GI ZEMATE SESTRITE OD CAIR???
KAKO DA STANAT PE*ERI KAKO VAS???

HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa

ABE I ABRAMOVIC DA GO KUPE RABOTNICKI PAK KE OSTANETE PICKI






AKO NEMA DRUG POST KADE STO PISUVA DEKA LOZARI SE PODOBRI OD CPB EVE JAS KE KAZAM DEKA IDIOTIVE TREBA DA JADAT MNOGU LEB ZA DA NE STIGNAT NAS VO TIFO KULTURATA TIE NE SE NAVIVACI TIE SE POLITICKA ORGANIZACIJA
A TI ATANASE MOZE SLOBODNO DA NE JADES ** TOA STO NE SE JADE AKO IMAS NESTO PROTIV LOZARI MOZES SLOBODNO DA DOJDES UTRE VO KLUBCETO I DA JA SREDIME RABOTATA ZATOA STO OD TAKVI PICKI OD FENI PRATENI ZA DA NE BRUKAAT MI E PREKU GLAVA.
AKO POCNEME DA NAVIVAME KE NAVIVAME ZATOA STO NIE TAKA SAKAME.
абе клошар ај бркај работа не глеаш дека поголем идиот од тебе нема...сеа ако немам јас интернет кафе немора тука да ме спушташ:pos2::pos2: иди бе лечи се....ОД КОГА ПОСТОИТЕ ПА ШТО ИМАТЕ ТОЛКУ ПОДОБРА ТИФО КУЛТУРА ОД НАС ако знаеш ти уствари што е тоа тифо култура....зарем кога ви дадоа пари за тапни не земавте бубанји за оркестар а??? не е така бе сељак!!! не ли е така?????/
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Прашање до Лозари ..

Сте биле ли во Чаир пошо глеам толку гомна изедовте ко да знаете све што има таму ?

Прашање бр. 2 до Лузери ... ооопс Лозари

Колку пари треба да ви платат за да навивате "вие кога сакате"?

пс:пцујте сестра ако више пцуете :baeh::baeh:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
HaHaHaHaHaHaHaHa IDIOT

STO MOZE DA NAUCAT OVCARITE
OD VAS BE A???
KAKO SE BEGA OD TEPACKA??
KAKO SE JADE KJOTEK???
KAKO SI GI ZEMATE SESTRITE OD CAIR???
KAKO DA STANAT PE*ERI KAKO VAS???

HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa

ABE I ABRAMOVIC DA GO KUPE RABOTNICKI PAK KE OSTANETE PICKI






AKO NEMA DRUG POST KADE STO PISUVA DEKA LOZARI SE PODOBRI OD CPB EVE JAS KE KAZAM DEKA IDIOTIVE TREBA DA JADAT MNOGU LEB ZA DA NE STIGNAT NAS VO TIFO KULTURATA TIE NE SE NAVIVACI TIE SE POLITICKA ORGANIZACIJA
A TI ATANASE MOZE SLOBODNO DA NE JADES ** TOA STO NE SE JADE AKO IMAS NESTO PROTIV LOZARI MOZES SLOBODNO DA DOJDES UTRE VO KLUBCETO I DA JA SREDIME RABOTATA ZATOA STO OD TAKVI PICKI OD FENI PRATENI ZA DA NE BRUKAAT MI E PREKU GLAVA.
AKO POCNEME DA NAVIVAME KE NAVIVAME ZATOA STO NIE TAKA SAKAME.
Лаллли закани почнаме.Или па не
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Прашање до Лозари ..

Сте биле ли во Чаир пошо глеам толку гомна изедовте ко да знаете све што има таму ?

Прашање бр. 2 до Лузери ... ооопс Лозари

Колку пари треба да ви платат за да навивате "вие кога сакате"?

пс:пцујте сестра ако више пцуете :baeh::baeh:
Хахах кажите бе Лозари кодошот ве прашува :pos2::pos2::pos2: ајде кодош спискај му:pos2::pos2:
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
EVE JAS KE KAZAM DEKA IDIOTIVE TREBA DA JADAT MNOGU LEB ZA DA NE STIGNAT NAS VO TIFO KULTURATA
со кој образ го кажуваш ова бе???
значи пуста љубомора ке ве утепа вас провинцијалците
сите други членови на лозари не спомнаа ништо до сеа,си кутеа (пошо знаат и самите дека нема никаква теорија да се рамњате со навивачка група од скопје) паметниот 4евер лозари излезе најголем мангуп!!! Т.Е НАЈГОЛЕМ ОПИНОК
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Аerodromska kletva e najjaka.. go kolnevme zlatevski, edvaj se spasi, vrba go prokolnavme, videte sto mu se deseva(zemjisteto i golemi semejni problemi) lani strumica ispadna... ne si igrajte... :):):)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Пазете му ја:pos2::pos2::pos2:
море бетер од циганска клетва нема....еден циган од мое маало на тој мац му вика мац дај повози ме со колата бе еден круг....овој му вика бегај бе циган тебе ли да те качувам...и вика овој оо дај боже да не ти запали...влагање овој у колата не му пали....се убивме од смеење а овој се накурчи фати да го тепа циганот:pos2::pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
море бетер од циганска клетва нема....еден циган од мое маало на тој мац му вика мац дај повози ме со колата бе еден круг....овој му вика бегај бе циган тебе ли да те качувам...и вика овој оо дај боже да не ти запали...влагање овој у колата не му пали....се убивме од смеење а овој се накурчи фати да го тепа циганот:pos2::pos2:
:pos2::pos2::pos2:циган брат што да праиш
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе кој го има глеано филмот кад пораснем бичу кенгур??
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
море бетер од циганска клетва нема....еден циган од мое маало на тој мац му вика мац дај повози ме со колата бе еден круг....овој му вика бегај бе циган тебе ли да те качувам...и вика овој оо дај боже да не ти запали...влагање овој у колата не му пали....се убивме од смеење а овој се накурчи фати да го тепа циганот:pos2::pos2:
Нее цигани нема во центар тоа во шутка :pos2::pos2::pos2:
Да не си ти од ниа клипот аеродромци шо го покажаа.Дечко да не навиваш за Раб.НЕЕЕ:pos2::pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Нее цигани нема во центар тоа во шутка :pos2::pos2::pos2:
Да не си ти од ниа клипот аеродромци шо го покажаа.Дечко да не навиваш за Раб.НЕЕЕ:pos2::pos2:
ти компетентниот најде да збориш каде што имало!!!
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Нее цигани нема во центар тоа во шутка :pos2::pos2::pos2:
Да не си ти од ниа клипот аеродромци шо го покажаа.Дечко да не навиваш за Раб.НЕЕЕ:pos2::pos2:
Абе Тасе .... ако Тасе те викам ? Или се лутиш =) ?

Научи .. у Скопје има се ради провинцијалците што мислат дека Скопје е Лас Вегас.:tv::tv::tv:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Нее цигани нема во центар тоа во шутка :pos2::pos2::pos2:
Да не си ти од ниа клипот аеродромци шо го покажаа.Дечко да не навиваш за Раб.НЕЕЕ:pos2::pos2:
абе сеа сфатив јас он бил имигрант од кавадарци за во ШУТКА затоа знае кај се циганите:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom