Телеком го почна тестирањето на 5G мрежа, последиците ќе бидат катастрофални

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.423
Поени од реакции
1.923
Ние сите што сме чипирани само нов ПИН ќе ни сменат.
 
На врв Bottom