Театар

B

beaverknight

Гостин
Некој да ми препорача некоја квалитетна претстава, не е битно што жанр е. Немам идено околу година дена и сега ептен ме фати нешто и ми е иде многу. :D
 
B

Blade Torch

Гостин
Што пара е картата а мјузиклот Чикаго? И дали воопшто има карти за 2те проекции после Нова Година?
Мислам.. Јелена Јованова :drk: ( да и се плукнам у кужиш-дечкото)
 
Член од
10 август 2015
Мислења
22
Поени од реакции
6
Што пара е картата а мјузиклот Чикаго? И дали воопшто има карти за 2те проекции после Нова Година?
Мислам.. Јелена Јованова :drk: ( да и се плукнам у кужиш-дечкото)
600 денари е карта
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Некој да ми препорача некоја квалитетна претстава, не е битно што жанр е. Немам идено околу година дена и сега ептен ме фати нешто и ми е иде многу. :D
Мајсторот и Маргатита дефинитивно.
И Електра е одлична претстава али многу тупат кур на моменти. :D
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.694
Поени од реакции
13.332
Мајсторот и Маргатита дефинитивно.
И Електра е одлична претстава али многу тупат кур на моменти. :D
Кажи ми бе како не успеа да фанеш хемороиди од 4+ часовно седење у една положба? :icon_mrgr:
Настрана шо претставата може да е извонредна, никад не би се осудил уште еднаш да појдам на нешо што е изнад 2 ипол саати дужина.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.690
Поени од реакции
40.773
Електра од што е добра кога бев пола театар си замина на паузата
 

OmarSpears

Stelar
Член од
11 декември 2009
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.303
Електра од што е добра кога бев пола театар си замина на паузата
Хаха, каде ја гледаше? И јас кога ја гледав сосема истото се случи. Повеќе од пола публика после паузата не се врати.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.690
Поени од реакции
40.773
Хаха, каде ја гледаше? И јас кога ја гледав сосема истото се случи. Повеќе од пола публика после паузата не се врати.
Во МНТ, Имам гледано тон претстави но тоа да ми платиш не би го гледал веќе.
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Кажи ми бе како не успеа да фанеш хемороиди од 4+ часовно седење у една положба? :icon_mrgr:
Настрана шо претставата може да е извонредна, никад не би се осудил уште еднаш да појдам на нешо што е изнад 2 ипол саати дужина.
Имам лесну гузицу.
Абе шознам, последна шо ја глеав Мајсторот и Маргарита беше прилично интересна и не се ни осетија, а ова шо го зборат за Eлектра погоре, истина е хахах али шукур ја до крај седев :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom