Татарите ни доаѓаат на гости...

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 август 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
Рики, што те боли к..от за нас бе? Гледај опрајте се таму вие. Или ти си сега на смена? По колку ви трае работното време бе?
Баце аз имам собствен бизнис и работам за себе си. Верно е по 14 часа на ден ама се трудим за мен. Сичко ти е на главата
 
B

Borg_Drone

Гостин
Баце аз имам собствен бизнис и работам за себе си. Верно е по 14 часа на ден ама се трудим за мен. Сичко ти е на главата

Па оди на бугарски форуми бе..што мрсиш муда на македонски форум....
Досадни сте како пролив.....
 
Г

Гоццццце

Гостин
200-300 души се собраа околу споменикот. Ебате народот продаден.
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Аууууу! Седи бе. Ти да работиш твој бизнис нема да дремеш по Македоски форуми и да јадеш гомна. Него сега ќе беше негде на викенд у одмор. Капиши? Сега ќе одмараше а не да се замараш со нас бе абдал.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Баце аз имам собствен бизнис и работам за себе си. Верно е по 14 часа на ден ама се трудим за мен. Сичко ти е на главата
Ај тогаш глеј си го бизнисот и не пикај тоа носот во македонцките работи.
 
Член од
24 август 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
Кај беше истата таа пичка да дојде на 13 јануари....во Скопје.....кога го чекаа македонците пред кеј..кога викаше дека ќе донел 4 автобуси со радикалци од Бугарија во Скопје.....
И ако беа толку храбри бугариве немаше да дигаат биста на Александров во дворот кај овој велешанецов....еве баце не требал во двор туку требало во кујна да ја подигне кај него бистата на Александров
Што не ја дигнаа на јавно место...ебате пичките татарски.......храбри сте нема што само на форум:pos2:


Него ајде братја блгари..
На здравје, во понеделник бистата ќе отиде јабана!
Баце разбери че ако се држиме заедно ке бидеме по силни иначе оние албанците много работаат под јургана. И после какво следва нали се сешташ
 
B

Borg_Drone

Гостин
Баце разбери че ако се држиме заедно ке бидеме по силни иначе оние албанците много работаат под јургана. И после какво следва нали се сешташ
Па што има со вас да бидам православните турци......
Мене не ми е Хан Аспарух потомок.........тебе ти е..
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Колку може да собере у двор бе? Толку дали и 100. Секој грабнал по едно знаме, а овија од Канал 5 па никако широк кадар да фатат да видиме дека се двајца без тројца, туку снимаат еден по еден-СЕЉАЦИ
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Кој со кого да се држи бе рики? Може ли вие кај нас да направите партија (бугарска-татарска), а ние кај вас Македонска.Реципрцитет!Важи?
 
Член од
24 август 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
Кој со кого да се држи бе рики? Може ли вие кај нас да направите партија (бугарска-татарска), а ние кај вас Македонска.Реципрцитет!Важи?
Немам против па оди у Благоевград па питај некој да гласува за македонска партија. Па мислим дека нема таков или са малко такива луди
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Заради турците баце Балканот нема се оправи оште 200 години. Затоа сме толкова назад от германци, французи, шведи и други. Затоа зошто турците ни владеа 400 - 500 години.
Ристо, па нели Каракачанов викаше дека има стотици илјади Бугари во Македонија, па и сите дека сме Бугари. Па ако е така што се собрале 70 од Бугарија и 30 платени од Македонија. Стотина луѓе.
Затоа освести се татар еден и пренеси му на Каракуранов дека никој не го сака тука во Македонија, освен таа пичката во чиј двор е споменикот.
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Немам против па оди у Благоевград па питај некој да гласува за македонска партија. Па мислим дека нема таков или са малко такива луди
Само пола Благоевград е малку,нели?
 
N

n/a

Гостин
големи сте маже браво:) сакате ли да ви пуснем клип како се слави независноста на косово во шкупи(скопje)??? зошто зевс и другите с'рби во форумот не ги пречекахте албанците???
.
СРПСКА ПРОПАГАНДА 16-02-08 14:50 Zevsus `bem ti mater,coravu...smrdljivu.

Zevsus ada di go pusis ti k***t , ebate mater srboman eden, majmun mame ti ebam ....
Ajmo raja...bugarska poternica po Zevs,neznam koj pat.

Ziv fatete go,obesete go,toa besno kuce...sardisajte go !!!
:pos::pos2:
E tek sega...nokeska nema da spijam.
Ozbilno,posto mnogu sum nasekiran,zagrizen od vasite zakani.

100 pati sum povtoril i ke povtoruvam uste 1000 ako treba.
Ne se problem najgolemiot broj na bugari.
Problem se ona prodadenite dushi od Makedonija sto preku nok stanaa bugari i kako takvi pravat belji.
I sejat omraza.
Ama golemata maka sto istiot toj Zevs perfektno ja poznava Bugarija i bugarskiot jazik,pa uste koga ke vidi nekoja `spodoba` kako pishuva mu e jasno dali e bugarin ili ne. :toe: I sosem opravdano gi mrazi svoite `brakja` sto nosat zasluzen prefiks PREDAVNICI.

Kolku do Makedonija,nie sme zemja vo koja sto ziveat mnogu narodi i nacionalnosti.Megjutoa najbroen i dominanten e makedonskiot.I pogolemiot del od ostanatite koi sto ziveat tuka gi sakaat i gi pocituvaat makedoncite.
Recimo,Kaliopi Bukle e vlainka,Garo Tavitijan e ermenec,ama zaedno so mnogu ljubov ja pravat pesnata edno ime imame.
Jas (kako srbin po majka sto na vas strasno vi smeta) moze da vi obekjam deka uste odma,tuka i sega ke se dogovoram so bloody alboz (so kogo sum prijatel i go smetam za brat) da vi odime i da vi istepame zaedno se sto e bugarsko,posto zasluzuvate. :wink:

Sega...jas sum dal zbor na brainbug i tajfata deka ke gi sminkam za da bidat ubavi,i toa ne podlezi na promena,zbor e zbor...:toe:...prasanje na vreme e koga ke bide,ne dali.

Ama od druga strana...ovie vasite ciganarii kraj nemaat.I so vakvi dejstvija (so provokacii kako ovaa denes vo Veles) vie samo ja zajaknuvate odbivnosta i omrazata na makedoncite kon vas.
GLUPAVI STE...do poser.
Kantar ne ve meri.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom