Тактики за заведување

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.465
Поени од реакции
9.400
Ќе се упеца ако е сељанка некоја, не викам не...
Иначе знам дека тролаш
Па кога ќе видиш зависи и како ќе го изнесеш тоа. Можеш да идеш укочен и да акнеш мразот да летне на некој во око, па да се заддткаш и да те истепаат, а може онака фраерски да зачекориш, онака дискретно да го скршиш мразот и да и шепнеш и да си заминеш. Па може ќе дојде и некоја нормална. Шарм и харизма ако поседуваш, и ова со мразот ќе ти успее верувај. Не мора ни да си убав.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.465
Поени од реакции
9.400
мора да се обидуваш и од неколку неуспешни обиди 5-от или 6-от обид ќе бидат успешни. Па мужи ли сте пичка му материн или сукњи носите
Знаеш дека ова е кривично дело и едино тебе сукња можат да ти стават во затвор ако сталкаш и малтретираш некоја по 6ти пати НЕ што ти кажала ?
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.574
Поени од реакции
9.149
Знаеш дека ова е кривично дело и едино тебе сукња можат да ти стават во затвор ако сталкаш и малтретираш некоја по 6ти пати НЕ што ти кажала ?
Мислам на 6 различни обиди кај 6 девојки. Јас не сталкам и дури не сум ни упорен ниту замарам. Можам лесно да проценам...
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.465
Поени од реакции
9.400
Мислам на 6 различни обиди кај 6 девојки. Јас не сталкам и дури не сум ни упорен ниту замарам. Можам лесно да проценам...
Богами по ова што те гледам на секое со вреѓањава на бааги упорен ми изгледаш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom