Таблети-Пенкала

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Таблети-ПенкалаМе интерсира искуства и на што треба најмногу да се внимава при изборот (сакам искуства да чујам не по учебник(теорија))
 

JURAGAANTE

Professional !!!
Член од
4 април 2009
Мислења
411
Поени од реакции
31
закон човек зимај ако си за купување поззз
фирма,точност,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom