ТИФОМАНИЈА!

Член од
27 ноември 2021
Мислења
401
Поени од реакции
2.281
Сепак КАМЕНКО го грабна микрофонот и се куропецаше во струмица,ама бадијала он поише не е у организација
попо прави хиени сте секоја чест хахаххахаха тие шо ги спомнав ги спомнав ради то шо штом се најдите во гомна пишите реферати оградвања и незнам шо друго а после то пак по старо за разлика од вас ние се одрековме од то лигле и е протеран од трибина на не баш културен начин и нема стапнато а нема ни да стапни на трибина
Автоматски споено мислење:

Имам еден предлог секако обожавате да пишите реферати напрајте еден широк список кој да не чепкаме и од кој луге не се рачунат срамните потези за да не дојдоме до вакви ситуаци да не критикуваме бивши,пензионери,керки вмуци итн… :vozbud:
Зошто се фаќаш цело време за истото и тука пишуваш дека сте се одрекле од некој еве едно прашање до тебе. Дали од моменталната екипа што ви е на трибина никој никогаш не каменувал во Битола? Од тие ваши крокодили сите имаат каменувано и се уште се дел од трибината, па дали некој од тука ви го збори тоа? Наместо да ги верглате тука истите муабети земете сработете нешто за групата, треба да дојдеме во Битола сезонава па да имаме барем малку достојни противници карши нас а не багра што не знае двомотка да крене.
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
33
Поени од реакции
69
Зошто се фаќаш цело време за истото и тука пишуваш дека сте се одрекле од некој еве едно прашање до тебе. Дали од моменталната екипа што ви е на трибина никој никогаш не каменувал во Битола? Од тие ваши крокодили сите имаат каменувано и се уште се дел од трибината, па дали некој од тука ви го збори тоа? Наместо да ги верглате тука истите муабети земете сработете нешто за групата, треба да дојдеме во Битола сезонава па да имаме барем малку достојни противници карши нас а не багра што не знае двомотка да крене.
Имат да пред 10-15 години а не сега и никогаш прва екипа а вергламе и тупиме оти најјаката група во мк со кодексите во две години три пати ТРИ 3 ни крши автобуси кој одвај ги наоѓавме а сега највероватно ке не одјеби и последниот кој даваше ради вашите кодекси и “ хулигански” испади па уште ке објаснувате овде со деној бил не бил требало не требало скритесе таму ќутете
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.184
Поени од реакции
2.120
Добро бе ќе купиме еден автобус и ќе ви го дадеме бакшиш само најдете си и шофер да ви го вози ајде, пак ќе имате и тоа свој .
 
Член од
28 ноември 2021
Мислења
68
Поени од реакции
162
Добро бе ќе купиме еден автобус и ќе ви го дадеме бакшиш само најдете си и шофер да ви го вози ајде, пак ќе имате и тоа свој .
Вие сол немате в очи да си фрлите, ќе купеле автобус тие. Купете му патики на онај со капчето настрана шо го носи. Со кал му се од по ниви шо бега. И земете му го тој микрофонот од раце ко не е воџа(или вгаз нека си го пикни)
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
401
Поени од реакции
2.281
Имат да пред 10-15 години а не сега и никогаш прва екипа а вергламе и тупиме оти најјаката група во мк со кодексите во две години три пати ТРИ 3 ни крши автобуси кој одвај ги наоѓавме а сега највероватно ке не одјеби и последниот кој даваше ради вашите кодекси и “ хулигански” испади па уште ке објаснувате овде со деној бил не бил требало не требало скритесе таму ќутете
И пак не даваш конкретен одговор туку ја изврте од страна и продолжи со истото верглање. Значи и кај вас тие што стојат во први редови и водат навивање не ви се прва екипа. И лани за фудбалот во Битола екипата што била кај Росоман за да каменува изгледа од Праскари биле.
Автоматски споено мислење:

Вие сол немате в очи да си фрлите, ќе купеле автобус тие. Купете му патики на онај со капчето настрана шо го носи. Со кал му се од по ниви шо бега. И земете му го тој микрофонот од раце ко не е воџа(или вгаз нека си го пикни)
Сега сол немаме а пред некое време тука математики праевте колку ни коштаат кореографиите и пиротехниката. Свесни ли сте дека и вашите ви се смеат на ова што го пишувате овде?
 
Член од
28 ноември 2021
Мислења
68
Поени од реакции
162
Сега сол немаме а пред некое време тука математики праевте колку ни коштаат кореографиите и пиротехниката. Свесни ли сте дека и вашите ви се смеат на ова што го пишувате овде?
Вака сега да ти кажам не е истата математика за кореографија и за автобус. А за смеењето не знам на кој му се смеат од ко беше случката кај шо воџата фрла со камења и бега по ниви после
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
33
Поени од реакции
69
И пак не даваш конкретен одговор туку ја изврте од страна и продолжи со истото верглање. Значи и кај вас тие што стојат во први редови и водат навивање не ви се прва екипа. И лани за фудбалот во Битола екипата што била кај Росоман за да каменува изгледа од Праскари биле.
Автоматски споено мислење:


Сега сол немаме а пред некое време тука математики праевте колку ни коштаат кореографиите и пиротехниката. Свесни ли сте дека и вашите ви се смеат на ова што го пишувате овде?
Колку поконкретен бе ти улав си ? Или на друг јазик треба да ти пишам
Автоматски споено мислење:

Добро бе ќе купиме еден автобус и ќе ви го дадеме бакшиш само најдете си и шофер да ви го вози ајде, пак ќе имате и тоа свој .
Море не пукниш готов беше да ме насмејш
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
401
Поени од реакции
2.281
Вака сега да ти кажам не е истата математика за кореографија и за автобус. А за смеењето не знам на кој му се смеат од ко беше случката кај шо воџата фрла со камења и бега по ниви после
Најдов и јас да дискутирам со некој што уште му е прејако булдог да има на профилна, сте се фатиле за едното исто и тоа го вртите а барате здрава дискусија.
Автоматски споено мислење:

Колку поконкретен бе ти улав си ? Или на друг јазик треба да ти пишам
Автоматски споено мислење:


Море не пукниш готов беше да ме насмејш
Тешко да поверувам дека имаш капацитет за на друг јазик да ми пишеш.
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
33
Поени од реакции
69
Најдов и јас да дискутирам со некој што уште му е прејако булдог да има на профилна, сте се фатиле за едното исто и тоа го вртите а барате здрава дискусија.
Автоматски споено мислење:


Тешко да поверувам дека имаш капацитет за на друг јазик да ми пишеш.
Е ти ме насмеа алал да ти е ми го испрај дено
Најдов и јас да дискутирам со некој што уште му е прејако булдог да има на профилна, сте се фатиле за едното исто и тоа го вртите а барате здрава дискусија.
Автоматски споено мислење:


Тешко да поверувам дека имаш капацитет за на друг јазик да ми пишеш.
абе ти вистина манат си бил здрава дискусија со 35 годишници шо фрлат камења во 2024 ????? Хахаххахаха е сега ти ме насмеј да си здрав и жив дено ми го испрај :vozbud:
 
Член од
28 ноември 2021
Мислења
68
Поени од реакции
162
Најдов и јас да дискутирам со некој што уште му е прејако булдог да има на профилна, сте се фатиле за едното исто и тоа го вртите а барате здрава дискусија.
Кај ќе има здрава дискусија се фаќаш за сликата како The Comb за микрофон и плус од сите се откажавте пред да признајте дека не сте во право. За дискусија се потребни две страни
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.805
Поени од реакции
5.317
Абе ставите :kluc: на темава до август најдобро ќе направите.
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
401
Поени од реакции
2.281
Бегам ај ко се лутиш неќам да се замериме за малце ај поздрав ке се вратам ко ке се посерите пак :lolzz:
Па сигурно нема да се вратиш за нешто ваше зошто тапкате у место.
Автоматски споено мислење:

Кај ќе има здрава дискусија се фаќаш за сликата како The Comb за микрофон и плус од сите се откажавте пред да признајте дека не сте во право. За дискусија се потребни две страни
Никој не се откажал од никого и сите на форумов осудиа за тоа што се деси, е сега што вие не знаете за што друго да се фатите е ваш проблем. А за дискусија се потребни 2 страни што се објективни и не се фаќаат 100 страни за истатат работа.
Автоматски споено мислење:

aj prosvetlime za ova te molam:eek:
Помалото братче сакало да се докаже пред постарото :icon_mrgr:
 
Член од
20 август 2022
Мислења
13
Поени од реакции
18
Искрено не коректно кон јадрото од 20-30 деца (или колку и да се) да не можат тие да ја водат трибината 90 минути, за која и самите велите дека спремат корео, бакли, изглед, најави и се она што треба за една утакмица. Пред неколку страни имавте кажано дека немате проблем со "крокодили" кои се наоѓаат во прв ред, но изгледа имате "крокодил" кој не знаете како да го симнете од шипка, што доаѓа тоа да биди поголем проблем.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom