ТИФОМАНИЈА!

Член од
1 февруари 2023
Мислења
3
Поени од реакции
3
Кога освои МЗт кога подедија маици кога им земавте???
Ovie gi imashe u fanshopot gore nad jane sandanski porano, prodavaa i stegi za race - zemete i takva nekoja i stajte ja na forumov
Idiotiiii
Автоматски споено мислење:

Кога освои МЗт кога подедија маици кога им земавте???
Ovie gi imashe u fanshopot gore nad jane sandanski porano, prodavaa i stegi za race - zemete i takva nekoja i stajte ja na forumov
Idiotiiii
 
Член од
6 мај 2024
Мислења
5
Поени од реакции
23
Зашто Мајмуни пееа на крај против Чкембари/Пелистер? која е поврзаноста

Зато шо Пелистер му ги даде на Осогово 3те бода и така Осогово изби пред Победа и опстаноко беше неизвесен.

Контактирам со доста битолчани и прилично беа изненадени и тие од таквата постапка, освен ако не ми продавале пуфки.
 
Член од
11 октомври 2022
Мислења
147
Поени од реакции
343
Зато шо Пелистер му ги даде на Осогово 3те бода и така Осогово изби пред Победа и опстаноко беше неизвесен.

Контактирам со доста битолчани и прилично беа изненадени и тие од таквата постапка, освен ако не ми продавале пуфки.
Вистина е дека имавте малцинство на трибина и дека сте оделе на ручок со нив и клубскиот штаб?
[/QUOTE]
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.156
Поени од реакции
5.126
Вистина е дека имавте малцинство на трибина и дека сте оделе на ручок со нив и клубскиот штаб?
Ја сакам да верувам дека не е точно затоа што Фуркан објавил слика која веројатно е земена од негде. Ако е точно срамота , иако е и срамота што воопшто им дозволиле да се на нивна трибина и да провоцираат.
 
Член од
6 мај 2024
Мислења
5
Поени од реакции
23
Вистина е дека имавте малцинство на трибина и дека сте оделе на ручок со нив и клубскиот штаб?
[/QUOTE]

Е за ова немам инфо и се надевам и јас дека не е вистина, сега че се пробам да разберам.
 
Член од
29 август 2022
Мислења
104
Поени од реакции
333
Пола Арачиново беше денес лево од Мајмуни за да дадат подршка против Куманово . И они слават што куманово не помина
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.764
Поени од реакции
5.142
Член од
31 август 2021
Мислења
372
Поени од реакции
1.969
Победа, Победа... Од градот на хероите....
 
Член од
11 октомври 2022
Мислења
147
Поени од реакции
343
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.744
Поени од реакции
6.140
Жив срам, од градот на Ченто, на Пере Тошев, на Круме Кепески, на загинатите војници кај Карпалак, нивните потомци на маса со тие што ја растргнуваа Македонија, извршуваа масакри и ден денес ги величаат учк.

Може и тука требало да застанат заедно да направат една слика, да го овековечат историскиот момент.:sramezliv:
444482020_467406882314550_343415697284316801_n.jpg
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom