ТИФОМАНИЈА!

Член од
10 септември 2016
Мислења
9.236
Поени од реакции
18.697
Страшно навивање за ваква небитна резултатска утакмица и плус за гостување, ова е таа емоција. Да може човек да влезе во видеото му иде хаха :D
 
Член од
21 септември 2023
Мислења
7
Поени од реакции
11
ВНИМАНИЕ, ЧКЕМБАРИ ДОАЃААТ!

Најавуваниот поход кон Скопје почнува ден порано. Со утрешното гостување во Скопје во кошаркарското финале против МЗТ го отвораме викендот на гостувања.

Екипата е спремна како никогаш досега, ЧКЕМБАРИ собирот започнува од 15ч на бутки, превозот е обезбеден. Одиме по историската титула и директно од нивниот град го најавуваме масовното гостување во недела за куп финалето.

СОБИР 15Ч НА БУТКИ, ТРГНУВАЊЕ 16Ч.
Прегледај го приврзокот 417196
Автоматски споено мислење:
Смешчај во Скопје дан ви требит до 26ти
 
Член од
18 мај 2024
Мислења
20
Поени од реакции
68
Штета.. добра шанса беше ова за еден одличен навивачки викенд..
 
Член од
2 септември 2016
Мислења
667
Поени од реакции
1.241
Нема да ви биде исто без нас, ајде сега :D
Не е тоа тоа, финале со пластика без фанови :D
sakas vervaj sakas ne eve 10 dusi od ovde mozat da potvrdat .. galevski tolku ne go karavte vie kolku nie so go pcuevme posle penalo… steta ova na se ke lici osvem na finale
Автоматски споено мислење:

За разлика од вас ние идеме и на небитни утакмици како утре што е со Тиквеш фудбал.
i na nebitna so tinex rakomet isto taka
(go klavam primer tinex nemozam da zapamtam od na 100 mesta so navivate) PLUS NE BITNI SITE
 
Член од
5 ноември 2022
Мислења
41
Поени од реакции
242
Нема да ви биде исто без нас, ајде сега :D
Не е тоа тоа, финале со пластика без фанови :D
sekoj pravilen navivac bi posakal finale kade shto ke ima od sprotivnata strana navivacka grupa, taka ke beshe finale po site parametri i ubeden sum deka golem del od ckembari go sakaja i gledaja vardar vo finale, ama malce sudenjeto malce neiskoristenite penali od vasha strana doprinesija da ne se igra spektakularno finale, kako na teren taka i na tribini
 
Член од
24 октомври 2023
Мислења
37
Поени од реакции
120
sakas vervaj sakas ne eve 10 dusi od ovde mozat da potvrdat .. galevski tolku ne go karavte vie kolku nie so go pcuevme posle penalo… steta ova na se ke lici osvem na finale
Автоматски споено мислење:


i na nebitna so tinex rakomet isto taka
(go klavam primer tinex nemozam da zapamtam od na 100 mesta so navivate) PLUS NE BITNI SITE
Овие се борат да се соберат 30 души на фудбал ако не се игра против Вардар, пишал небитни сте. Шура да ви донесеме Скопска роба, очигледно во Бт дрогата ви е лоша
 
Член од
10 август 2023
Мислења
67
Поени од реакции
135
:popce: imeto? Vardar 1961! Vecna e pamjat,Vecna e pamjat, Vecna e pamjat.da se pomolime na gospodaaa.
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.402
Поени од реакции
2.491
Јас стварно не знам кој им дал на овие луѓе пристап до интернет и до форум.
 
Член од
12 март 2022
Мислења
124
Поени од реакции
920
Не ми е јасно како си дозволувате да пишувате за неуспеси на “Вардар”..

другари 20 години и јаче немавте успех во Рк, во фудбал уште немате успех од постоење на клубот освен што шалтате 1ва- 2ра лига на секои 2-3 сезони…
Кошарка никогаш не сте навивале, сега почнавте зашто таков е пакетот за лапање парички…

Лепите партиски етикети на Вардар, а моментално во сите 3 спорта сте спонзорирани со 100% партиски пари, пркнавте малце од калта па на глава се качувате… олабавете малце и кренете ја групата кога веќе имате успех наместо да бидете најголема мизерија откога постоите.
 
Член од
2 декември 2022
Мислења
191
Поени од реакции
501
Не ми се верува дека во 21 век се кења нон стоп за име на тим еурофарм , работник или 1961 ватростална , дали сте бе здрави ???

Па луѓе пари фрлаат за тоа име да стои како реклама , така функционира спортот секаде , ДАЛИ СТЕ ЗДРАВИ ? ДРЖАВИЧЕВО КЕ НЕМА ЛУЃЕ ЗА КРАТКО ВИЕ ЗА ШТО СЕ ФАЌАТЕ ЕБАВЕ МИСИРИТЕ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom