Судијата од Интер - Барселона, Olegario Benquerenca вели: „Јас сум од Милано“

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
Како може навивачи на Барселона да јадат гомна за судии? Да ја направеше темава некој друг , да разберам , ама ова:toe:

Добро што не се сите такви.
Edni jadat gomna edni jadat kur! :pusk:

вчера, 16:37
Ni najmalku sum zadovolen od igrata na Barca no ne gi prifakam greskite na sudijata i nemozam da se pomiram so toa... ne deka mi e krivo deka izgubivme i da ne zgresese pak ke izgubevme ama ne so ovoj rezultat... tolku od mene i nejkam vise da komentiram(a i nema) da komentiram do sreda zatoa sto se nerviram se nadevam na dlaboka pobeda vo sreda i togas ima da ubijam nekolku Interisti Lol!
eden moj post na fan klubot Barcelona i preku kurac ste mi site deka nemozam da se pomiram so porazot...
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Не плачете сеа бе Мурињо убаво кажа бидете големи и во поразот,судијата може згреши али и лани со Челзи коа игравте оној Скандинавецот мама им еба на Челзи така да кругот се врти.Неам ништо против Барса најак фудбал играат дефинитивно ама ова со судииве не е ни прво ни последно.

Темава е измислена за Давор ама штета баниран е :)
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.732
Поени од реакции
9.852
Боби[Мкд];3500048 напиша:
Да ја искористам приликава и да го поздравам Овребо, за голот што го призна со Фиорентина.Thank you Ovrebo.:back:
Не само да му се заблагодариш, него и копачките треба да му ги чистиш... да не ви беше он сега нема да бевте у полу-финале,ама има правда ќе ве стигне
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom