Студентски домови

Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.531
Поени од реакции
2.400
Дали свидетелствата и дипломата треба да бидат заверени на нотар? :вонзем:
Новозапишаните студенти од I-ва година, наместо потврда за редовност (точка 4), да достават КОПИИ од свидетелства за завршена I, II, III и IV средно образование.


пошто денеска се распрашував за едни роднини мои.. (во студентски парламент, и во комисијата ланска што била за примање студенти во студентски домови)... ме известија дека не требало заверени само копии би биле довоолни.
 

Dany Ozora

Salvia divinorum
Член од
8 март 2012
Мислења
2
Поени од реакции
0
Сепак ги заверив, шо е сигурно, сигурно е. Па да не трчам последните 5 минути. Сепак фала. :rolleyes:
 
B

BooBojan

Гостин
Ај бе кажете како беа тоа страните за да ги проверам страните?Заборавив.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Излегоа ноќеска околу 2:30 :)

Пофалете/пожалете се кој што како... Мене за у Гоце ме има на прелиминарна.
Не знам како е можно тоа, кога бев будна до 04:00 и ги немаше објавено уште, кај виде ти? На страната јас 100 пати проверив. :confused:
Инаку да, и мене ме има за во Кузман :cool:
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Не знам како е можно тоа, кога бев будна до 04:00 и ги немаше објавено уште, кај виде ти? На страната јас 100 пати проверив. :confused:
Инаку да, и мене ме има за во Кузман :cool:
Објавив малку погоре... не ги стаија одма на smestuvanje.mon.gov.mk туку на mon.gov.mk.... На smestuvanje дури сабајлево у 9 ги ставија :)
 
Член од
7 август 2012
Мислења
57
Поени од реакции
3
Nekade kaj 10 ili 11 bea objaveni rezultatite :) Kako i da e ke ima mnogu promeni na spisokov, taka da ne se nadevajte mnogu :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom