Столе Воле

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
мислам дека сите ги знаете овие заебанции со столе, кога го заебаваат по телефон :pos2:

гавни улоги

Balkanboy и кутриот Столе

споредни улоги

цела фамилија на Столе

http://www.halohalo.tk/ овде можете целата серија да ја симнете, има 46 фајлови, во секцијата download

три години траело ова мачење на Столе.:lud: Балканбој бил и во затвор поради тоа, па дури и таму кога добил право на еден повик овој му се јавил на Столе :)))))) Ама викаат дека и починал столе но и дека имало двајца столевци еден е Столе Воле а другиот Столе Мајмуне :))))

еве неколку цитати од заебанциите :)

Столе се труди да не пцуе :)))
"Izeš mi patku! Patku mi izeš ovo oko levo, ej! Tako, tako. A ti si medved! Šimpanzo! Oprem, pičko!"


Balkan boy: Alo?
Stole: Alo?
B: (hrče)
S: Što bre ne spavaš, budalo jedna, imaš li dušu, jel imaš ti srce? Je li, bre? Je li, bre, što ne spavaš jebo te pokojan onaj ne znam koj. . . Kako te nije stid više da me uznemiravaš, jebem te kuću i prag! Jebem ti majku majkinu, kako te nije stid, ej bre!

B: Hristos vaskrese!
S: Ko ti je taj?
B: Stojane, pa ti si pravi Turčin. . .
-Nisam, nisam..."
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Balkan boy RULLZ!!!!!!!!! Симнете ги клиповите од линкот што ви го даде Гижо и ќе видите зашто...
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
хахаха лежел затвор бе лелееееејјјј
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Леле луѓе ова стварно е комедии...:))) од сабајле ги слушам овие заебанцииве се згазив од смеење. има некои стварно се глупи ама има некои стварно добри. луѓево ептен се креативни... еве ги најдобрите според мене до сега:

[SIZE=-1]Crveni Traktor[/SIZE]
[SIZE=-1]Green Crew - Marija[/SIZE]
[SIZE=-1]Prank Calls - VOICES IN HEAD[/SIZE]
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
:pos2: Јас го имам слушнато само првиот дел, но не знаев дека имало триесет и кусур делови од Balkanboy vs. Stojan. Стварно закон се, вреди да се слушнат.:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom