Стенкање за време на секс

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Да ама стенкањето да биде нежно и тивко со воздишки на увце, а не да се дере ко порничи да снимаме:pos2:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Имав ја така една шмекерица...имавме луда ноќ...секс топ...ама шмекерицава ме излуде (негативно) со нејзиното стенкање. Цело време ААААААаааааХХХХ, АААааааххх....и така 10 минути...многу гласно врискаше. Глава ме здоболе па ја спенкнав по гз јако за да ја заќутам. Викам девојко ок се тоа што стенкаш. Ама не ми се понашај ко Џина Џејмисон...ми стенкаш ме полуде!...
Јас сакам малку потиивнко стенкање со одвреме на време повисоки извици...значи тонот и бојата на гласот да иде горе долу...па ме палат и воздишки исто така а ме палат дополнително и мрсни вулгарни зборови уз стенкањето
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.942
Поени од реакции
18.653
Имав ја така една шмекерица...имавме луда ноќ...секс топ...ама шмекерицава ме излуде (негативно) со нејзиното стенкање. Цело време ААААААаааааХХХХ, АААааааххх....и така 10 минути...многу гласно врискаше. Глава ме здоболе па ја спенкнав по гз јако за да ја заќутам. Викам девојко ок се тоа што стенкаш. Ама не ми се понашај ко Џина Џејмисон...ми стенкаш ме полуде!...
Јас сакам малку потиивнко стенкање со одвреме на време повисоки извици...значи тонот и бојата на гласот да иде горе долу...па ме палат и воздишки исто така а ме палат дополнително и мрсни вулгарни зборови уз стенкањето
И шо бидна после со шмекерицата :icon_lol:

Сеа зависи у каква ситуација си, кој имаш по дома итд, гримасите на лице и воздишките се исто така добар мотиватор to keep up with the good work бар поискрени се ако не друго
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Стенкам, онака како што ќе ми дојде...Ако е интензивен сексот, па богами и си подвикнувам(не премногу), а ако е нежно, си воздивнувам од убавини....
Ме пали кога мажот испушта јаки воздишки, особено у мисионерска, па ме ежи на уво и задоволството ми е и мене поголемо.:pipi:
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Стенкаат и машките ехее добро сеа не како нас ама пак стенкаат.
Дечко ми многу ми е интересен,на почеток онака не се ни приметува само се слуша како дише ама на крај си стенка од убаини ич нема гајле :) и не гледам тука нешто немажествено мене ми е ок и нормално.Мислам фала Богу нема како робот некој само да ме исклеца со некоја восочна фаца и ајде чао пријатно,се си е тоа природно и спонтано и да за мене да кажам стенкам пригушено можно е ептен ако ме погоди да подвикнам малку ама се во границите на нормалата and I love to talk dirty :kesa:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Мене не ми смета дадата коа стенка али нај кеф ми праве коа почне у оваа позиција:

да вика Македонија, Македонија..... Македонија!!!
 
Член од
24 јануари 2009
Мислења
229
Поени од реакции
15
Уф ама прави филм тоа стенкањето :back: Па мора малце стенкање, валда не имаш однос со кукла на дување или нешо слично мртва тишина да има околу тебе.
Цело е кога има се :smir:
 

ForMyLove

Don
Член од
7 октомври 2008
Мислења
54
Поени од реакции
1
Можам да кажам дека е најсекси кога почне да стенка ама не онака гласно туку тивко
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
абе арно цацко рече еднаш .... „каков секс со жената она рже јас стенкам„ :pos2::pos2:

мајтапо настрана не е лошо стенкање од женска страна, сеа јас да стенкам нема смисла :)
 

SiSSi_

Princess.
Член од
17 март 2009
Мислења
69
Поени од реакции
10
Ja licno ne mozam da go kontroliram stenkanjeto. Posebno prvite pati.
Sea poveke, ali koga ti ide ti ide!
Zosto da drzis se vo sebe?!:toe:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Без стенкање не ја бива работата.
Па макар и да сум пијан сакам да слушам дека и е убаво.
Нема стенкање се тргам и ич не ми е гајледали ќе ме мрзи после тоа, нека си сфати самата кој е проблемот.
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.689
Поени од реакции
2.961
abe zlatno na uvce stenkanje poubavo nema definitivno
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.556
Поени од реакции
1.612
Стенкањето е убаво, ама мислам дека се работи за тоа мажот да почувствува дека на жената и` е убаво и дека сексот делува на неа. Тоа може да се види со стенкање, со придвижувања на нејзиното тело, со изрази на лицето...

Значи, бидејќи се работи за стенкање конкретно, да си кажам дека ми годи кога партнерката ми стенка. Но ако ми даде до знаење дека сексот и` се бендисува на кој било друг начин, и тоа се прифаќа. :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.805
Поени од реакции
20.144
Стенкањето е убаво, ама мислам дека се работи за тоа мажот да почувствува дека на жената и` е убаво и дека сексот делува на неа. Тоа може да се види со стенкање, со придвижувања на нејзиното тело, со изрази на лицето...

Значи, бидејќи се работи за стенкање конкретно, да си кажам дека ми годи кога партнерката ми стенка. Но ако ми даде до знаење дека сексот и` се бендисува на кој било друг начин, и тоа се прифаќа. :)
Крусер оние на порки живи се дерат, а гарант се им је ко дежаву

Стенкање да ама со мерка, ама некогаш коа не се издржува и комшиите имаат слика дека нешто хард се случува, башка и креветот цел се изместува како и да е супер е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom