Срѓан Керим - заеднички кандидат

Член од
29 декември 2008
Мислења
1.505
Поени од реакции
43
Zatoa shto drugite ne gi biva ni za edna svinska :tv:
А ќе заборавев за предлогот на Заев.Откако ја истресе таа глупост дедоми Падапија редовно е пред ТВ и чека некој случајно да не го има предложено за ПРЕДСЕДАТЕЛ.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
687
Поени од реакции
662
А ќе заборавев за предлогот на Заев.Откако ја истресе таа глупост дедоми Падапија редовно е пред ТВ и чека некој случајно да не го има предложено за ПРЕДСЕДАТЕЛ.
И да знаеш дека дедо ти има шанса, ама дедо ми има поголема. Подобриот нека победи:helou::oeoeoe:
 
Член од
29 декември 2008
Мислења
1.505
Поени од реакции
43
Ti od Smolani da ne si sluchajno? I razbiram toa shto Zaev go kazha vi gi krena nervite...Razbirlivo sosema :)
За малку ќе погодеше.Од Дрен сум.И предлогот не ми ги крена нервите туку слатко си се насмеав.Поглупо нешто не можев ни да слушнам.Него дај помагај како да го скорнам дедоми од пред ТВ.Слушнал човекот дека се предлагаат кандидати и сега чека некој како Заев да го предложи.:pos2::pos2:
 

Amnaesiac

Paranoid Android
Член од
9 декември 2008
Мислења
1.818
Поени од реакции
43
За малку ќе погодеше.Од Дрен сум.И предлогот не ми ги крена нервите туку слатко си се насмеав.Поглупо нешто не можев ни да слушнам.Него дај помагај како да го скорнам дедоми од пред ТВ.Слушнал човекот дека се предлагаат кандидати и сега чека некој како Заев да го предложи.:pos2::pos2:
исклучи ја струјата и кажи му овие ЕВН пак си играат со народот.

или пробај да ја хакнеш страната на А1 и дај му да си го прочита името

П.С. за марсовка, ако е во близина на планетава па да ме чита, страната на заводот за статистика работи, побрзај дур не падне пак, да провериш колку македонци не има
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
За малку ќе погодеше.Од Дрен сум.И предлогот не ми ги крена нервите туку слатко си се насмеав.Поглупо нешто не можев ни да слушнам.Него дај помагај како да го скорнам дедоми од пред ТВ.Слушнал човекот дека се предлагаат кандидати и сега чека некој како Заев да го предложи.:pos2::pos2:
Ajde de sigurno ne te iznervira,da ne te iznervirashe nemashe da shlaknish takva zelena so dedoti :tv:
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
179
Поени од реакции
3
Ni edno ni drugo,daj bozhe Kerim da se izglasa za pretsedatel,togash kje pochne nervozata kaj Grujo i kaj takvite kako tebe.



Kako mozhe bre patriot da ne e ozbilen?[/quot


"mene navistina mi e zal za sdsm"
no fakt e deka sdsm e partija vo raspadjanje:jaj:
z-zaev e kutriot ocaen covek (davenik shto se faca za slamka)
senz neviden padna na kolena :pusk: na gruevski za da promoviraa zaednicki kandidat za pretsedatel na R-M.:tapp:.
 
Член од
29 декември 2008
Мислења
1.505
Поени од реакции
43
Ajde de sigurno ne te iznervira,da ne te iznervirashe nemashe da shlaknish takva zelena so dedoti :tv:
Јас не шлакнав.Шефот твој таква глупост шлакна.Абе вицој живи сте и кога човек ќе сака да се насмее малце, слободно може да го пушти ТВ и да се смее кога ќе ги слушне вашите кандидати.Илинка .........ај после не се смеј.

Karlos sakalot напиша:
Јас не шлакнав.Шефот твој таква глупост шлакна.Абе вицој живи сте и кога човек ќе сака да се насмее малце, слободно може да го пушти ТВ и да се смее кога ќе ги слушне вашите кандидати.Илинка .........ај после не се смеј.
:pos2::pos2::pos2:А дедоми вели кога Керим немал појма дека го предложил некој може и мене некој ќе ме предложи.Се-ДЕ-СЕ и се можно.:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Ајанта

Македонка
Член од
21 декември 2008
Мислења
580
Поени од реакции
37
Темава веќе не е актуелна, Керим ги зае.а сите што го држеа како жив штит пред својата некадарност.
 

VOLK2234

еврофоб и хомоскептик
Член од
16 септември 2008
Мислења
5.517
Поени од реакции
4.387
Која мизерија.

Кога се на дното, повикуваат на заеднички кандидати и широки коалиции.

Кога не беа, се однесуваа како богови.

Сега кутрите, не можат кандидат да изберат, сите им бегаат како ѓавол од крст:pos2::pos2::pos2:

=Ние практично немаме опозиција во Македонија.
Тоа е загрижувачки
 

Kajgana Shop

На врв Bottom