Среќен роденден PokerFace :)!

Статус
Затворена за нови мислења.

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
PokerFace моја!
Среќен роденден и се што сакаш нека ти се исполни :pipi:
и ти посакувам успех во се она што ти е цел во животот :back:


држ гнети :xx: :salut:ТЕ САКАМ! :)

:back:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Среќен роденден и се најубаво:smir:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Среќен роденден, голема да растиш:back:
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
502
Поени од реакции
113
..Среќен Родендеен:smir:...и свеее што сакаШ да ти се испуни...Па сеа не скрос све за да има после за што да сонуваШ!!!;):):)
..Се најбоље...те сакаам:helou:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Среќен роденден Покерфејс. Ти посакувам само убави работи да ти се случуваат во животов а со нив и многу среќа:сенајдобро:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Среќен роденден, најсреќен, се најубаво!:back:
 
I

InF3cTeD

Гостин
Ај и тука да ти честитам...среќен роденден Покер Фаца :helou:
 
T

theTinule

Гостин
Среќен роденден. Се најубаво во нареднава година.
Да живееш за сите моменти, за сите мали и големи работи што ќе ти се случат и никогаш да не се откажуваш од ништо!
И да, среќа, здравје, успех, љубов...се!:back:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Сречен роденден малечка :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom