Србија и Косово ќе разменат територии ?

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
33.757
Поени од реакции
51.287

А Косово ќе признае ли што праеше у Македонија овие децении?
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
33.757
Поени од реакции
51.287
Си немал ѓаволот работа...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom