Спојлери на вашите автомобили

Член од
23 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
8
Moj sovet bi bil, vo zavisnost od sredstvata, prvo da si stavish sportski spirali da ja spushtish 40-50mm, shto bi te fatilo okolu 200eu i posle aluminiumski bandazzi, 16ki bi bile tob, ama i 15ki bi zavrshile rabota na aveoto, bi te fatile nakaj 600eu negde komplet so gumi(15ki). Znaci za 800eu gruba presmetka, ke dobiesh kola so podobar izgled i maaalce podobro upravuvanje. Sum vozel i pragovi i branici...veruj bara mnogu pazenje.
A za momakot so spojlerot, ni na kraj pamet da ne ti pagja da kupuvash od oficijalen importer, bez razlika za koja marka se raboti. Spojler so tie dimenzii od poliester obicno ide od 100 do 150eu...fabrichkite verojatno se od ABS plastika, ama sepak, realno bi chinel okolu 200-300eu, 500eu e grabezz. Kako shto i spomnaa prethodno drugite, pobaraj ili vo Top Sport tuning, ili Tuning Centar vo slucaj da im ostanalo nesto. Satra se satar so ceni za spojleri/branici...provereno!

Pozdrav
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
кажете што да ставам на голф 2?
фабтичките пластики од ГТИ моделот, ако сакаш да имаш гром голфче

вака би изгледал после трансформацијата


а ако мислиш да ставаш некои пластики никакви само ке си го заебеш возилцето
 

TurboCharger

КарамбатА
Член од
17 јули 2009
Мислења
398
Поени од реакции
14
и јас мислам најубаво ќе ти биде ГТИ кит и некои добри бандаши
 

mr.cornelius1

И ОНДАК ТО..
Член од
1 ноември 2009
Мислења
773
Поени од реакции
14
фабтичките пластики од ГТИ моделот, ако сакаш да имаш гром голфче

вака би изгледал после трансформацијата


а ако мислиш да ставаш некои пластики никакви само ке си го заебеш возилцето

имам нешто слично
 

Виљушка

поЧетник
Член од
12 ноември 2009
Мислења
19
Поени од реакции
0
Ако ви требаат бандаши слични или исти со тие на сликата 15" имате кај Горан во уличката кај штрафот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom