Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
`AnGe|4E` напиша:
Со Форчн и со Дивајн сакам!
Теткици, вие мене ( т.е јас вас) ми (ви) борчите (ви борчам) кафе!!:icon_lol: И нема само со кафе да си поминете! И лаф муабет сакам!! :star:
Ти мислиш дека ако сме јас и Форчн на една маса со тебе ќе успееш да кажеш нешто? Секако ќе бараш одма втора средба со надеж дека тогаш ќе стигнеш да престанеш да се смееш и да кажеш барем како си:nesvest: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: ... признај сега дека уште одма сакаш да ни дојдеш на кафе по муабетов!:star:

Во врска со топиков ... сакам да ги запознаам сите што ме спомнале и што сакаат да се запознаат со мене афкорс:pipi:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
jas sakam da se zapoznaam so divine,fortune,bibika..stvarno bi sakala da sednam u select na sladoled so niv..JA CASTAM sladoled,vie me CASTITE dobar muabet!vazi??
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Ja bi sakala da se zapoznaam so site mozni na forumot:)
 
Член од
6 март 2005
Мислења
772
Поени од реакции
5
Би сакал со Моето_е_поголемо за да се уверам дека стварно му е поголемо од моето :)
 

Cool

Untouchable
Член од
21 февруари 2006
Мислења
467
Поени од реакции
9
Сакам сите да ги запознаам, зошто сите се супер, се надевам летово ќе има некоја собиранка
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Моето_е_поголемо напиша:
Би сакал едно кафе-муабет со FortunE.
Како сум можела да не те спомнам на темава, ич не ми е јасно! Ама најверојатно зошто ретко те гледам на форумов. И јас би сакала едно кафе-муабет со тебе:je:

И со СИТЕ!
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
во последно време ме заинтересираа андроник и мацедалиен. Така да со нив би сакал да се запознаам да видам што личности се.
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
А бе сите ве сакам, али би се запознај со Ејсид , Форчн , Да Бич, Дивајн , гарфилд , етц. етц.
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Со
Скул, Риал,Литл и какви се ги има ГИРЛ
со сите кучки(тхе,тха,ла,ле,ај ем, I`m не е битно битно да се кучки)
со сите што имаат на аватар деколтеа(голи и полуголи циц[edit].
сагаква,перл,нинја, кунгфу,карате,ирис,мирис,гаднесс, хаос, маос, мариништа и помали маринчиња.
Дриани со н ама без А иииииии имаше уште неколку ама ги памтам само по слики.... :(
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Pa so site be se zapoznal, zasto da ne.

Ama vo skoro vreme najverojatno ke gi zapoznaam tie sto ke otidat na fudbal.:)
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
I ke ima nekoja sobiranka ili ke nema ? da si znam :D AHIAahaIaHaiaH

Inache bi sakala da se vidam so Bushav i mr wicket ;) nogu .. haiahaiah da si jadam gomna i da si smeam na glas a ne samo pred kompjuter :D
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
со Вампирчето(или вампирот:) ),Форчн,Наташа,Дивајн,Ѕвер,ВМРО,бибика,Сандра,Ацид,Мац,Мацедалиен,......
real girl,pretty_girl....
ама и со сите други..
ама,зборувам за пријателство.
иначе баш би било супер да се собереме сите форумџии на некоја журка..шо викате?
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
jas najiskerno bi sakala da se zapoznaam so KaiTekk ona samo cisto prijatelstvo bidejki bas sakam da znam sto licnost e! a on dali saka e toa e druga rabota.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom