Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
316
Поени од реакции
337
Брза помош, уствари не, точно време, не, известување и тревожење, не, ЈСП автобуска карта модем...
Ххахаххаха знам дека го запали бе :vozbud: , контекстот не го сфати на "кажи, а?"
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.641
Поени од реакции
27.890
Nina Kraviz.

Imam edna koleska, kopija na Nina, ama ima 2 glavni problemi: 1. Od Aracinovo e, 2. Lezbejka e. Stvarno zivotov ima cudna smisla za humor.


Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Не постои само лезбејка,когаш тогаш ке се удене на qr
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.641
Поени од реакции
27.890
штом може лезбејки да преобратите, алал да ви е. Бен Афлек не ви е рамен.
Погрешно си разбрал,тие сами си се преобратиле во лезбејки а ние им помагаме да се вратат на "прав пат"
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Погрешно си разбрал,тие сами си се преобратиле во лезбејки а ние им помагаме да се вратат на "прав пат"
Па тоа де, ги преобраќате назад во „нормални“, ги лечите од лезбијанизмот. Не може да ви одолеат.

а да не одиме off topic, бидејќи сега го гледав zombieland 2, јас оваа би ја исплескал
Abigail Breslin
929c633ee06f8d2552c808cf1d19ac65.jpg
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Па тоа де, ги преобраќате назад во „нормални“, ги лечите од лезбијанизмот. Не може да ви одолеат.

а да не одиме off topic, бидејќи сега го гледав zombieland 2, јас оваа би ја исплескал
Abigail Breslin
Прегледај го приврзокот 225544
Еее така, а не само трескаш глупости. BTW цуцлата е бебла, путер :vozbud: :drk:
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.641
Поени од реакции
27.890
Па тоа де, ги преобраќате назад во „нормални“, ги лечите од лезбијанизмот. Не може да ви одолеат.

а да не одиме off topic, бидејќи сега го гледав zombieland 2, јас оваа би ја исплескал
Abigail Breslin
Прегледај го приврзокот 225544
Аууу а да знаеш оваа два пати на прес не ословува како Македонија,башка има изјавено дека омилен политичар и бил Груевски.Ај сега дали ке ти прави кејф да видам?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom