Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Средношколки шо фрлиле цели 5 долари за непостоечки кинески бот-фолоуери, ако се "познати фаци" дека напукале 10k followers...дај бе дигнете критериум малку...
Оваа јога-инструкторкава праи колут-напред у хеланки, ја снима ваљда мајка и, од gonzo перспектива...и ајде "сакаме да имаме секс", седи бе...
Отиде у к***ц све.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Средношколки шо фрлиле цели 5 долари за непостоечки кинески бот-фолоуери, ако се "познати фаци" дека напукале 10k followers...дај бе дигнете критериум малку...
Оваа јога-инструкторкава праи колут-напред у хеланки, ја снима ваљда мајка и, од gonzo перспектива...и ајде "сакаме да имаме секс", седи бе...
Отиде у к***ц све.
А наместо да реплицираш на другите да пишеш и ти со која би сакал од познатите, а? ;)
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
А наместо да реплицираш на другите да пишеш и ти со која би сакал од познатите, а? ;)
Имам пар постови у темава. Ако не те мрзи search да напраиш темава. Глупо ми е да се самоцитирам.
Не се љути, не ти е баш исшљифана оваа шо ја стаи, блогеркава.
Од нашиве инфлуенсерки (не ми се веруе дека го користам зборов) жими оваа шо ми е интересна...а ги има ете 180k и тоа не се фејк-кинези.
Фацата не и најјака страна, морам да забележам....
Screenshot_20191103-174605_Instagram~2.jpg
 
M

Macedon1um

Гостин
Имам пар постови у темава. Ако не те мрзи search да напраиш темава. Глупо ми е да се самоцитирам.
Не се љути, не ти е баш исшљифана оваа шо ја стаи, блогеркава.
Од нашиве инфлуенсерки (не ми се веруе дека го користам зборов) жими оваа шо ми е интересна...а ги има ете 180k и тоа не се фејк-кинези.
Фацата не и најјака страна, морам да забележам....
Прегледај го приврзокот 221360
Ај можеби ќе заработи некое евро па ќе успее и фацата некако да си ја управи со пластични операции, за да не мора само газот да го слика на инстаграм
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
@Almeida Абе види другарче, јас "јога иструкторката" (она е уствари фитнес инструкторка ама е у филм дека е јога...и повеќе е инстаграмка одошто иснтрукторка) ја одбрав сега пошо нели е у филм на јога па може е и вегетарјанка, ама и стварно физички е секс бомба. А јебеш познати веќе, на темата сум пишал за 2-3 јавно познати, па затоа сега малце реалистично остварлива желба ако така може да се каже :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom