Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Mnogu golem izbor Ima, tesko e da se odlucis za eden clen:love:...Miki go nema...hmmmmmmm...so Anco, barem moabet ke si pravime za dinjite:icon_lol:
Анчо прв напиша дека не може, ама сака за сакање. Само на moabet ќе си останете. ;)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Овде три се вртат како опции и сите се од медицинска струка, мене не ми е интересно:( Дури ни за муабет!
Aaaaaa..ke pobaras inekcija nekoja da ti stavi, aj ti;):icon_lol:
Автоматски споено мислење:

Анчо прв напиша дека не може, ама сака за сакање. Само на moabet ќе си останете. ;)
Taman sto mi treba;)
 

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
622
Поени од реакции
1.059
Каква глупост е темава... Можеби возбудливо е дека не можеш да видиш никој behind the scenes и самиот си правиш визија за луѓето, ама реалноста е сосема поинаква.
Мачка во вреќа, 50/50 веројатност членот да ти се допадне или не, од другата страна исто, ќе му се допаднеш или не... хахах
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Каква глупост е темава... Можеби возбудливо е дека не можеш да видиш никој behind the scenes и самиот си правиш визија за луѓето, ама реалноста е сосема поинаква.
Мачка во вреќа, 50/50 веројатност членот да ти се допадне или не, од другата страна исто, ќе му се допаднеш или не... хахах
Имагинацијата е побитна од знаењето. ;)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
:sneaky:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
:sneaky:
Од една страна се изнервирав дека се сетив на Калимеро, од друга страна топ ми е што го нема. Или па го стаив на игнор? Не знам, не е важно, важно не го читам.
Каков морон си Аноне па немаше да му го читаш постот таму ако ти беше на игнор, деген еден.
 
Последно уредено:

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Од една страна се изнервирав дека се сетив на Калимеро, од друга страна топ ми е што го нема. Или па го стаив на игнор? Не знам, не е важно, важно не го читам.
Каков морон си Аноне па немаше да му го читаш постот таму ако ти беше на игнор, деген еден.
Кога ти се јавуваат спротивни емоции у исто време тоа е bliss, знак на просветлување.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom