Фото натпревар #161: Женски нозе

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.315
Поени од реакции
29.022
Овој пат одиме со нешо посензуално и похрабро.
Депилирани и соблечени или покриени со чорапчиња, мускулести или слаби, дебели, тенки, со подвезици или без, во движење, во стоење, легнати, прекрстени, black & white, во боја... Се' додека се женски, не е битно.

За да мотивираме повеќе пријави, овој пат ќе имаме и ПОДАРОК за победникот:
- Lens kit (објективи) за мобилен телефон или статив за мобилен телефон (по избор).

Почнуваме? :)

noze.png
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.788
Поени од реакции
8.418
Овој пат одиме со нешо посензуално и похрабро.
Депилирани и соблечени или покриени со чорапчиња, мускулести или слаби, дебели, тенки, со подвезици или без, во движење, во стоење, легнати, прекрстени, black & white, во боја... Се' додека се женски, не е битно.

За да мотивираме повеќе пријави, овој пат ќе имаме и ПОДАРОК за победникот:
- Lens kit (објективи) за мобилен телефон или статив за мобилен телефон (по избор).

Почнуваме? :)
Според правилата ти треба да почнеш со фотка :D
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.699
nema veze pravila pravila nuds nuds posle nikoj sega noze noze sega mmmmmmm tesko ajde koj ke ve poznae po nozete
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
810
Поени од реакции
1.080
Сега се припадничките на по нежниот пол на потег.


@Acid шмеќерчино!
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.699
mislam deka edna mala ispravka i ke ima sliki da se precizira stapala,do kolenca ili do kolk ,sepak najmnogu ke ima stapala :pos: :pos: :pos:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.788
Поени од реакции
8.418
fullsizeoutput_5cd.jpeg


@BenDover

Извини се или не ти кажувам на која членка се ноџињава, а ни тие другите што само што стигнаа во дм!Еднаш и јас а и другите мисламзборевме дали слика од слика може да се пријавува тука. За мене е не! Не значи ако сликнам позната фотографијадека таа фотографија е моја лична.
Нека се изјаснат еве и другитесоу кјут дека мислиш дека е готово меѓу нас хе хе хе
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.315
Поени од реакции
29.022
Сликата на Бендовер е избришана, не може да се пријавува фотка од фотка.
 
На врв Bottom