Со кој/а сакате да заглавите во лифт?

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
I ja so pukanki i diktafon da gledam seiri :je:
 

Anchi

UNTOUCHABLE
Член од
18 декември 2005
Мислења
349
Поени од реакции
0
hm...ja za ziva glava ne se kacuvam u lift...a kamo li da se kacam i da se zaglavaaaaammmmmmmm!!! Leleeeeeee...!!!

Taka da...ne znam so koj bi sakala da se zaglavam u liftot:) Ne znam koj "junak" ke se najde togas da me "uteshi".
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
ja so coca-cola i pileski kopancinja od KFC
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
dajdo напиша:
tie kopanchinjata sho se bez koski 9 dolari 18 parchinja bravo zvere :je: :je: :je:
Kentucky friend chicken....goes great with crazy chicks being stuck in the elevator. KFC, the family chicken.

:pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
A dajdo? :je:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
dajdo напиша:
tie kopanchinjata sho se bez koski 9 dolari 18 parchinja bravo zvere :je: :je: :je:
neznam za tebe,ama mene mi se poslatki onie so koski,poubav im e sosot so go imaat vo prezlata i poveke lutat!!a i onie bez koski..krckaat i ti se topat u usta!!!

i posle toa,desert od DUNKI'N DONATS..leleeeeee:cuc: :cuc: :cuc:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
Toreador напиша:
Kentucky friend chicken....goes great with crazy chicks being stuck in the elevator. KFC, the family chicken.

:pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
A dajdo? :je:
babe samo toa jadam zimi se kopanchinja celo vreme :je: :je: ali kolku se dobri mh hm m,h
 
Член од
2 април 2006
Мислења
41
Поени од реакции
0
Ha pa so.............hmm,bi zaglavila vo lift so,nekoj zgoden fraer koj ke bide tolku mn intelegenten i ke smisli kako pobrzo da izlezeme od liftot:)
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Хмммммммм... па сo Колин Фарел има и други али со овој највише сакам:je::je::wub::sekss::blabla::icon_lol::kez:
 
Член од
1 април 2006
Мислења
147
Поени од реакции
2
Sakam da zaglavam so EVA LONGORIA lele lele sto samo ke i napravam




:sekss: :sekss: :sekss: :sekss: :sekss:
 
Член од
1 април 2006
Мислења
147
Поени од реакции
2
do miss sixty ako si mnogu ubava togas toj fraer i da e mnogu entelegenten nikogas nema da najde nacin da te izvlece
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Па... ќе се чудите али јас обожавам да се заглавувам во лифтови, интересно ми е.(ама не подолго од 10 минути, тогаш страв ме фаќа):pos: :pos: :pos: еднаш се заглавив во лифт без сијалица, сама бев леле умрев од страв.:nesvest: Сакам да се заглавам со некој што ќе знае да не извади од лифтот, па не е важно да е фраер, убав , ова она , важно да излезам од лифтот.:icon_lol: :icon_lol:
 
С

Сатори

Гостин
Некој мудар!

Сакам да се заглавам во лифт , со некоја личност со која ќе можам да разговарам за се , нема потреба да биде згодна , до разговор би ми било , не ми е до :sekss: во лифт!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom