Со кого се познавате од форумов?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Инаку се претставував како Еце оти ми беше интересно. Да видиш само какви реакции имаше :pos:
Јас едно време се претставував како Macedalien... Не сакаш да ги знаеш реакциите.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
едновремено како одбор за пречек на гости со боби(серпико), стоевме на влезот од врата, и покрај тоа што праевме фини муабети се упознав со

Биг кисс - фина мила девојка,
Осс, - мало наџиџано убаво девојче, да морам да признаам срамежливо
Пикасо
Тетово кру : - Шорти, Гарфилдчо
Леандра - запознавање кое го чекав и го дочекав
Злобница - госпоѓица на место
Росоњерка - мојата дипломирана колешка од факултет, срце е нема што
Маца_кака - мислам дека и е сестра
Гаго- не смеам да го заборавам, фина комуникативна особа

* да надополнам, ја запознав и Babydol - преубава девојка, разменивме 2-3 збора, но беше принудена да го напушти локалот, поради обврски


* ке се извинам ако некого сум испуштил:pipi:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Аиде да пишеме со кој се запознавме
1307-Чичко Виџи, раперистот од Чиста Околина:) wow ова беше исто ко некое американче да се упознае со ЈМЈ:)
Пикасо-ме искритикува за нешто незнам точно што беше дека јас сум го критикувал него...не е битно
Анусонаумот:) Ти еце? И јас еце:)
Бај Ми-го испослика корунот
БејбиГрл-шмизла си
Росоњерка-на поминување
Маца Кака-а Точкест кења али живот иде даље:pipi:
Стефан росоњер-на сец:)
Злобница ја упознав-Колку прекрасна личност значи, али Џејн вика дека не била толку Мила мила(не и верувам)
Со скоро цело Тетово кру се упознав(најдубоко се извинувам ама од вас па натака веќе не памтам јузернејми):kesa:
Е да значи во текот на ноќта благодарејќи на Лашкото Темно на пиволенд јас бев премногу алкохолизиран и знам дека се упознавав со разни фини луѓе на кои не им ги запамтив јузернејмите.

Ау да и со кантер4ињата се упознав, седеа горе. ШТЕКАЧИ едни
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Аиде да пишеме со кој се запознавме
1307-Чичко Виџи, раперистот од Чиста Околина:) wow ова беше исто ко некое американче да се упознае со ЈМЈ:)
Пикасо-ме искритикува за нешто незнам точно што беше дека јас сум го критикувал него...не е битно
Анусонаумот:) Ти еце? И јас еце:)
Бај Ми-го испослика корунот
БејбиГрл-шмизла си
Росоњерка-на поминување
Маца Кака-а Точкест кења али живот иде даље:pipi:
Стефан росоњер-на сец:)
Злобница ја упознав-Колку прекрасна личност значи, али Џејн вика дека не била толку Мила мила(не и верувам)
Со скоро цело Тетово кру се упознав(најдубоко се извинувам ама од вас па натака веќе не памтам јузернејми):kesa:
Е да значи во текот на ноќта благодарејќи на Лашкото Темно на пиволенд јас бев премногу алкохолизиран и знам дека се упознавав со разни фини луѓе на кои не им ги запамтив јузернејмите.

Ау да и со кантер4ињата се упознав, седеа горе. ШТЕКАЧИ едни
Мене ме заборави, лелелелел
 
R

reactive89

Гостин
ај и јас да го напишам мојот краток список

ОСС
Леандра
Лејди Сатори
Ред Хот
Точкест
Саладин
Тончи
Земзела
Фликс
Маца мк
Пиратот
Псајтисфекшн
Ада
Водкамикс
Батистута
Брн84
Гижо
Мери Џејн појзон
Млад мен
Д Мами Ритрнс
Реактив
Бај ми
Мац
Корун
Најтвокер
Бацилус Гагоус
Тонинтер
Егзотик
Биг кис
Шмекерот
Болиглава

мислам дека толку беа, со еден удар 31 мува. :)
Инаку супер си пројдов и со некои дури успеав да развржам краток муабет :) и сите ми оставија онака добар впечаток :)
Kaj успеа да ги запаметиш сите бе?!
Јас знам оти со тебе и сестра ти се запознав, со фрик грл, со фреја *има сторија тука*
соооо... незнам уше кој сум се запознал... аа да столица и врска незнам кој други... иначе видов за прв пат луѓе со кои зборам на мсн често и така... се на се убаво и прекрасно беше...
Иначе да, мило ми беше шо сме се запознале... баш супер си!:smir:

И да, ај и тука да ја замолам таа личност со која се запознав 5 пати и повеќе од 5 пати и го прашав никот... се двоумам дали беше фрик грл или фреја... и ветив оти мора да стапнеме во контакт зашо се виде оти е интересна личност, па ја молам дотичната да се јави на рецепција и да ми каже која поточно била... оти од музиката а и од самата моја психа која минала претежок ден за неа од 7 сабајле уиграна со зборови наши и странски и мината на милион состаноци изумила се живо и диво... и почна нишо да не регистрира...:nesum:
Ете, јавно се извинувам на дотичната личност за тие фрки... и и ветувам оти ќе и вратам назад со 5кратна концентрација од сеа па натаму во мојот живот!:smir:
Само нека се јави која и да беше...:vozbud::vozbud::vozbud:
Ја знам по лик али по ник...:nesum:
И то... кој сум пропуштил нек ми извини... оти неможам ама баш на нишо на ников да се сетам... на фацки да, ама на никови никако...
Дури росонерка ми кажа оти ми требаат билобил апчиња... или како и да се викаат тие за памтење и концентрација...:nesum:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Ајмо една листа...сите што се заборавени им се извинувам, исто и на тие што грешно ќе ги пишам:

Shorty-Човекот и косата:)
Milanez'
Раперче
Фамилија Росонери:stefan_rossoner, rossonerka, маца_кака'
Точкест-блиц запознавање
Serpico-исто блиц
DonJas-направи добри слики кога Столицата се чепкаше со ногарката:pos:
BiG_kIsS
ПараноиК-се уверив дека е женско:)
Каталонец
Freaky_Girl-зборувавме кога бев доле со компанијата
маарко-Сакаше на Пиволенд:)
ГокоЅверот-пушташе македонска музика, и труеше со цигари:)
Mlad_man-Друштво болни:)
G@rfield
Anck-Su-Namun-се запознав трипати со Еце:)
FliX
Dadence
*OSS*-сите ја мислевме повисока:pos:

И толку, ако има други ќе надполнам после.
Не го најдов Блајнд, а сакав да се запознаеме:)

Момент оф д најт, кога се издрав да не соберат џандари во моментот кога тие поминаа до нас:pos:
И поздрав до Бебуш која овојпат не се служеше со моето рамо, ама ми беше водич до Валијант:helou:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Пусти срам до кај ќе те дотера...

Заради ова ептен малку луѓе запознав вечерта.

Миланез
Ред Хот
Псајтисфекшн
ОСС:vozbud:
Exotic
Goko dzverot (neznam tocno kako e)
La Espanjola
ParanoiK (definirivno ne si masko):vozbud:
Lady Satory
Shorty
и можно е уште 3-4 ама не ми текнува сега.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Аиде да пишеме со кој се запознавме
1307-Чичко Виџи, раперистот од Чиста Околина:) wow ова беше исто ко некое американче да се упознае со ЈМЈ:)
Пикасо-ме искритикува за нешто незнам точно што беше дека јас сум го критикувал него...не е битно
Анусонаумот:) Ти еце? И јас еце:)
Бај Ми-го испослика корунот
БејбиГрл-шмизла си
Росоњерка-на поминување
Маца Кака-а Точкест кења али живот иде даље:pipi:
Стефан росоњер-на сец:)
Злобница ја упознав-Колку прекрасна личност значи, али Џејн вика дека не била толку Мила мила(не и верувам)
Со скоро цело Тетово кру се упознав(најдубоко се извинувам ама од вас па натака веќе не памтам јузернејми):kesa:
Е да значи во текот на ноќта благодарејќи на Лашкото Темно на пиволенд јас бев премногу алкохолизиран и знам дека се упознавав со разни фини луѓе на кои не им ги запамтив јузернејмите.

Ау да и со кантер4ињата се упознав, седеа горе. ШТЕКАЧИ едни
Абе ја цело време тебе те барав и никако да те видам вчера.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Emma - finally. :back:
*ОSS*
Picasso`
Raziel
maca_kaka'
rossonerka
Земзела
PSYtisfaction
Anck Su Namun
Desire
The Goddess
Alien_sr
Батистута
МериЏејнПојз`н
By Me
-*@#-Korun-!#$@ - Љубим ти ник. :pos:
Бацилус Гагоус
Шмекерот
Мilanez`
[zeus]
*Katalonec*
БејбиГрл
ПараноиК - Не си машко! :kesa:
SheDevil
stefan_rossoner



Сега за сега само на овие ми текнува... А не пиев ништо, чудно.
Како и да е, мило ми е што се запознав со сите... и така. :helou:


Еdit: Ми текнува на доста други луѓе, само што никовите не успеав да им ги запамтам/да им ги слушнам. Damn it!
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Ги заборавив Тонинтер,By Me и Мери појзн...:helou:
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
.
.
.
.

Е да значи во текот на ноќта благодарејќи на Лашкото Темно на пиволенд јас бев премногу алкохолизиран и знам дека се упознавав со разни фини луѓе на кои не им ги запамтив јузернејмите.
.
Како Срцуфка на пример. :icon_lol:

Значи освен горенаведениот, јас со Немирна, Крејзи Ин Лав, Еспањола, Викторгг, Батистута, еден дечко што стоеше со нив и ич не ми текнува кој му беше никот (се извинувам :kesa:), Псајтисфекшн, УрбанМувер и толку... :pipi:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Јас се запознав со: леандра, анксунамун, д гадес, дисајр...мислам дека толку беа:)
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Благодарејки на чадот и на топлината која владееше доле во Ало Ало Бебуш на кратко едно три четири пати се симна до доле и се запозна сo:
Scorpio_20
Земзела
Псајтисфекшн
Виктор ГГ
МериЏејнПојзн
Миланез' и сите од тетовскиот кру(освен Гарф и Шорти што претходно ги знаев)
Стефан Росоњер
Болиглава
Бациус Гагоус
Даденце
толку ми текнуваат ако има уште некој кој сум го заборавила нека ме поправи.
Журката беше супер,уште една пофалба за Бушав мегу многуте,за добрата музика,супер расположение иако не видов некој да игра повеке од 5минути,веројатно заради големата гужва,чадот сметаше и тоа што беше премногу топло(бар доле,горе не толку),но сепак поминав одлично,запознав нови луге,се дружев со старите иии ондак то:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom