Со затворени или отворени очи?

Додека се лапате со партнерот вашите очи се ... ?


  • Вкупно гласачи
    495
Член од
23 март 2011
Мислења
626
Поени од реакции
323
претежно затворени,ама понекогаш и ги отварам,само за да и го видам слаткото лице:love:
--- надополнето: 29 јануари 2012 во 18:41 ---
претежно затворени,ама понекогаш и ги отварам,само за да и го видам слаткото лице:love:
--- надополнето: 29 јануари 2012 во 18:42 ---
претежно затворени,ама понекогаш и ги отварам,само за да и го видам слаткото лице:love:
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.302
AKo pominezenska nekoja ne gi zatvaram dodeka se lapam so cupeto
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Не можам да најдам зборови со кои можам да кажам што мислам за ова што го напиша, па еве слика:
Abe idi setaj, so otvoreni oci, ke ja gledal posto mu bila mng ubava devojkata :D hahahah
I zaso be taka superiorno se ponasate koa ke vidite nekoj so 20 mislenja i odma "glup e ovoj"? Sum primetila :D
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Abe idi setaj, so otvoreni oci, ke ja gledal posto mu bila mng ubava devojkata :D hahahah
I zaso be taka superiorno se ponasate koa ke vidite nekoj so 20 mislenja i odma "glup e ovoj"? Sum primetila :D
Ќе ја глеам бе, мерак ми е :D
Оти, на дечко ти секогаш му се затворени? :icon_lol:
 
Член од
26 април 2012
Мислења
53
Поени од реакции
37
Затворени, но понекогаш ги подотварам на кратко :)
 
Член од
26 јуни 2012
Мислења
131
Поени од реакции
105
Претежно затворени, се занесувам ептен во тоа што го правам па само по себе ми доаѓа да ги затворам. А отворени ми се кога мислите ми шетаат на други места.
 
Член од
26 јуни 2012
Мислења
105
Поени од реакции
193
Со затворени!Но без разлика дали ми се отворени или затворени очите..или уживам или не во бакнежите.Секој треба да ужива во бакнувањето онака како што му одговара дали со затворени или отворени очи :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom