Скинери

Статус
Затворена за нови мислења.

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Каква катастрофална грешка - ти дете немаш појма зошто служи кесата!
Кеса - помагало за снифање лепило (има една тема дефинирџилница на форумов можи ова таму да оди).
Зошто се пропагира чистота на тело и ум кога на истите се нанесуваат црни тетоважи и слоеви психотропни супстанции?
Како јас, неутрален, просечен човек, ќе бидам натеран да влезам во Вашето друштво кога јасно гледам дека 30+% од Вас злоупотребуваат алкохол и наркотици? Исчистете се однатре!
Бејко очигледно немаш ни основа за Нацистичката Идеологија, ако на тоа мислеше, оваа идеологија пред се е против дрогата и хомосексуалност/лезбејство/ и др видови на бла..бла... исто така и не сум видел истетовиран нацист освен Мите од Кочани ама тоа е оправдано кај него... а тоа што го гледате по филмовите - Американски Булл шит!

Mилане не ми кради финти... :pos:
Само да те прашам нешто после ова кажаново твое знаеш ли како боли ѓон од Undercover?
се надевам и ти Милане немаш појма како боли да те шутнат со Мартинс, ама ќе те запознаам со едно добро другарче што знае каква е болката кога ќе те удрат со командос во фаца :) и тоа насред шуткање... :)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Lele, duri sega ja gledam temava! Skineri i nacisti vo makedonija? :D MOSAD TO THE RESCUE!

Hahahahahahahahahahahahaaaaa!!! Lele, ne mozam, stomakov me boli od smeenje! Hahahahahahahahahahahahahahaaa!
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Toreador, помини во горниот дел од паркот на битола, кај крајот на широк сокак, поздрави го среќата, денис, едис, чурино, снупи итн...
исто така можеш да прошеташ и низ кочани, со лопата ги има... за тетово и гостивар неможам многу да зборам, од таму само Милан и Јошко ги знам, Милан сеуште не го знам лично само од форумов, скопјево е пуно со шарперчиња, ама сеуште не има ;)
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Каква катастрофална грешка - ти дете немаш појма зошто служи кесата!
Кеса - помагало за снифање лепило (има една тема дефинирџилница на форумов можи ова таму да оди).
Зошто се пропагира чистота на тело и ум кога на истите се нанесуваат црни тетоважи и слоеви психотропни супстанции?
Како јас, неутрален, просечен човек, ќе бидам натеран да влезам во Вашето друштво кога јасно гледам дека 30+% од Вас злоупотребуваат алкохол и наркотици? Исчистете се однатре!
би сакал следниот твој пост да биде со барем едно име на наци скинер кој се дрогира.

п.с. само да не биде некое дечурлано што почнало пред 2/3 години да се носи во мартинс и почнал да ја поштува идеологијата оти слушнал дека бардо искасапил албанец пред 3/4 години... :baeh:

во врска со тетоважите, постојат уште од 16/17 век, воведени се во мода крајот на 18 претежно кај повисоката класа на населението, денеска никој освен ти нема предрасуди кон тетоважите... или ти пречи и кога ке видиш згодна риба истетовирана???
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
Абрее никој не ми одговори на прашањето мое од пред две страни :)
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Mилане не ми кради финти... :pos:
се надевам и ти Милане немаш појма како боли да те шутнат со Мартинс, ама ќе те запознаам со едно добро другарче што знае каква е болката кога ќе те удрат со командос во фаца :) и тоа насред шуткање... :)
:pos::pos: Не ти крадам финти таа е стара финта:)

Ме запознаја со таа болка постарите скинери:) така да знам за што зборуваш:)
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Колку шо сум запознаена, во Охрид имат само еден скинер, 17 години имат, мало е ама силно силно, сите ги тепат :D Го имат истепано и еден панкер шо се прогласуват за единствениот вистински панкер во Охрид, 10 години е поголем од скинерчево, и 3 и пол глај повисок :D Не му го кажвам името од безбедносни причини мухаха.
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Колку шо сум запознаена, во Охрид имат само еден скинер, Туљон, 17 години имат, мало е ама силно силно, сите ги тепат :D Го имат истепано и еден панкер шо се прогласуват за единствениот вистински панкер во Охрид, 10 години е поголем од скинерчево, и 3 и пол глај повисок :D Не му го кажвам името од безбедносни причини мухаха.
Епа во Охрид тој панкерот секогаш почнува! Некој вид на шпиун е,кој и да дојде во Охрид цело Скопје дознава.

I know him and I will not say his name:)
 
Член од
3 август 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
jas sum curino

Toreador, помини во горниот дел од паркот на битола, кај крајот на широк сокак, поздрави го среќата, денис, едис, чурино, снупи итн...
исто така можеш да прошеташ и низ кочани, со лопата ги има... за тетово и гостивар неможам многу да зборам, од таму само Милан и Јошко ги знам, Милан сеуште не го знам лично само од форумов, скопјево е пуно со шарперчиња, ама сеуште не има ;)
od kaj me znaes ti mene i koj ti se tie edis i denis a vie luge stvarno nemate vrska so e skinss ns ideologija.ako nekoj saka da doznae neka mi pisi na :
macedonianfront@yahoo.com
macedonianfront@hotmail.com:drk:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Некро те заеба типов, мислевме се знајте. :D:D:D:D
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Може да ги прекратите муабетите?:)

Сепак, темава е во посериозен форум, а ретко кој пост е за идеологијата на скинерите.
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Сепак, темава е во посериозен форум, а ретко кој пост е за идеологијата на скинерите.
Па да во право си. Ама како што гледаш ако некој ги мрази одма доаѓа овде и се што му лежи на срце го пишува и пљука:(
 
Член од
3 август 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
GOOOOLEM POZDRAV!!!

Golem pozdrav do tuljo od ohrid edno od najakite skinercinja (glaven nacist za jugo-zapadna Makedonija), samo takvi borci ni trebaat za da stigneme do celta.ZA CISTA I OBEDINETA MAKEDONIJA!!! SEIG HEIL!!! 14/28/88
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.909
Поени од реакции
23.886
Некро ако се јас сеќавам убаво ти имаше про-ѓупски тен :smir: темен тоест.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom