Се гордеам...

mirkec

Неостварена желба
Член од
26 јуни 2007
Мислења
502
Поени од реакции
3
Се гордеам со тоа што сум постигнал во животот. (Не мислам само на материјалното). Не се експонирам туку така во мене си се гордеам, бидејќи имам пријатели, другари (вистински) па и повеќе од тоа. За да ги имаш овие работи треба да вредиш. Горд сум кога некој друг ќе ме пофали.
 

mUv@ ThE DoGg

oLd ScHoOl PerSoN
Член од
29 септември 2005
Мислења
363
Поени од реакции
5
Ima mnogu raboti ama nekako mnogu ke bidi kako falenje a voopsto ne sakam da se falam ama edna rabota sakam da kazam deka sum gord na moite roditeli i NAJGORD na licnosta koja najmnogu ja sakam ednostavno e NEVEROJATNA (vo pozitivna smisla :D )
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
Во моментов се гордеам најмногу дека ги оставив цигарите :))
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Засега се гордеам со тоа што сепак имам некоја среќна ѕвезда, па најчесто што и да сакам порано или покасно успевам да го средам или добијам. За други работи ... како што кажа Ејсид ... рано е да кажам ... за некои 15-20 години можеби:pehar:
Лажев, ама како можев да знам. За помалку од две години, постигнав мнооогу ... кога си го враќам филмот почесто, неможам да ги наместам коцките и да го распределам сето тоа што сум направила во овој краток период. Всушност, повеќе ми е мило отколку што сум горда на тоа дека сум успешна девојка, со многу можности да бидам уште поуспешна. Животов е прекрасен ако знаеш да го искористиш.

А да ... сега после толку време, кога и Кајгана континирано само напредува во квалитет и посетеност, можам без двоумење да кажам дека ми е мило и сум горда што сум нејзин администратор. Е неее!:pipi:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Gorda sum na se sto sum napravila duri i na najgolemite gluposti pos retko koj ima hrabrost da gi napravi...


I GORDA SUM STO VECERVA PEEV KARIOKE:pos2: :pos2:
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
se gordeam so samata sebe zasho sum si uspeshna i se gordeam so toa shto se oslobodiv od nekoi luge sho mi go unishtuvaa zivotot na sekoe pole.
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Ќе бидам горда кога ќе излезам на патот кој ми е цел во животот.Кога континуирано ќе почнам да го живеам тој живот и кога истиот ќе ми стане навика:pipi:
 

Dadence

sweet devil
Член од
3 февруари 2007
Мислења
390
Поени од реакции
2
Горда сум затоа што сум дел е една интересна животна приказна, создадена за мене, полна со мигови кои се посебни, полна со личности кои се неповторливи и едноствно оригинални.... ДА горда сум на она што го правам , бидејки вистински го сакам и ме исполнува.... горда сум на создавањето и подарувањето.... на чувството кое ме движи понатаму.
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
JAS se gordeam so Makedonskata istorija
 
Член од
25 ноември 2007
Мислења
68
Поени од реакции
0
се гордеам со самата себе затоа што успеав сама во животот да создадам дом,работа,пријателста кои траат....не сум злобна личност и правам добрини секогаш кога можам а за возврат не сакам ништо....горда сум затоа што успеав да ја одржам добрината и оптимизмот во ова лошо време
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Горд сум што сум горд на мојата гордост
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Се гордеам што имам брат...каков што имам:)
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Јас не се гордеам , тоа само ме забавува во напредокот.
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Се гордеам што сум МАКЕДОНКА:icon_bigg
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
54
Поени од реакции
1
SO SEBE!STO IMAM CVRST KARAKTER STO NE POTPAGAM NA ONA SKIM SI TAKAV SI!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom