Семинарски, состави, есеи, задачи

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
167
која било тема од правото на англиски јазик??
 

VMP

VMP
Член од
8 октомври 2010
Мислења
115
Поени од реакции
15
Ве молам некој од вас да ми испрати критика за песната „Везилка“ од Б. Конески. Критика или кратка анализа: тема, мотив, идеја... Ми треба да се подготвам за писмена за следната недела. Однапред благодарам.
 
Член од
11 март 2009
Мислења
118
Поени од реакции
4
Ми треба семинарска по економија, поточно макроекономија било која тема на македонски јазик.Однапред благодарам
 
T

Tetro

Гостин
Ве молам некој од вас да ми испрати критика за песната „Везилка“ од Б. Конески. Критика или кратка анализа: тема, мотив, идеја... Ми треба да се подготвам за писмена за следната недела. Однапред благодарам.
Имаш цела недела да ја прочиташ 200 пати и да си напишеш критика, алооооооооооо :tapp::tapp::tapp:
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ima li nekoi da mi isprati za pismena "Likot na Rodijon Raskonjikov" od Dostoevski ????.....plsss pisetee itno ee....:(
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Sorryy ama taka sum go zapisala ....Inace knigata nemozev da ja najdam i zatoa baram pomos....da ja najdev nemase da pobaram....ako imass nes okolu temata za toa so mi treba pisi ako ne blagodaram odnapred...:)...pozzz
 
T

Tetro

Гостин
Sorryy ama taka sum go zapisala ....Inace knigata nemozev da ja najdam i zatoa baram pomos....da ja najdev nemase da pobaram....ako imass nes okolu temata za toa so mi treba pisi ako ne blagodaram odnapred...:)...pozzz
ПП, ајт.
ама на англиски.
Ако има некој на македонски нека ти прати.
 
Член од
11 март 2009
Мислења
118
Поени од реакции
4
Никој нема семинарска по економија (макроекономија) било која тема :raz:???
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
ХЕЛП! МИ треба семинарска на каква било тема од основи на економија и вовед во право.Значи што било од овие
 

VMP

VMP
Член од
8 октомври 2010
Мислења
115
Поени од реакции
15
Имаш цела недела да ја прочиташ 200 пати и да си напишеш критика, алооооооооооо :tapp::tapp::tapp:
За читањето нема проблем. И 300 ако треба. И анализата да ја направам ќе се потрудам, ама ни бара да прочитаме некоја критика. Дали некој знае каде да најдам критика за Везилка или Тешкото?
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Некој материјал за семинарска од областа логистички менаџмент ?
 
Член од
27 ноември 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
значи.. пријавив за проектна задача по електронски склопови и уреди и професорот ми кажа да правам на тема ФОРМИРАЊЕ, МЕРЕЊЕ И ПРОСТИРАЊЕ НА БОИТЕ, ако има некој било каква литература нешто у врска со ова да прате некако на е-mail или тука преку порака било како .. би му бил благодарен многу .. фала однапред !!
 
Член од
12 април 2009
Мислења
11
Поени од реакции
1
има некој семинарска по основи на економија??? плс хелп :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom