Семинарски, состави, есеи, задачи

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Јас па не паѓам на провокации и лаги :) .Преводите лично ги правам ,а гугл транслејт не користам :).
Инаку семинарските сам ги правам ,не копирам од никаде.
Вакви празни напади мене ми се смешни и непромислени .
А и зошто не паметам кога јас сум ти продал нешто ?
Ова го правиш со намера да помогнеш на некој пријател кој го работи истото ,што да кажам повеќе беден и смешен обид немам видено во животот :)
Или ако ти го работиш истото обиди се со квалитет ,а не со глупости и со измислени приказни .
Тие приказни на некој друг кажувај му ги немој мене да се обидуваш да ме измамиш со твојот мал мозок ;)
--- надополнето: 21 март 2013 во 02:51 ---
А илјадници луѓе со кои имам работено и кои се задоволни ,не го делат истото мислење со тебе (кое очигледно е лажно бидејќи јас не паметам со тебе дека сум соработувал ,а обично имам добро паметење и сите ги паметам ) ,јас се работам транспарентно и во интерес на моите клиенти (инаку не би ги имал ,не ? ) .
Кој е заинтересиран за соработка ,ако сака може да побара преглед на трудот пред да го финиширам ,а може и да побара семинарска за пример за да види како ги изработувам и дали му се допаѓа ,е до толку одам напред за да излезам секому во пресрет.
А зборовите на малоумниците кои со навреди и лаги се обидуваат да ја минирааат конкуренцијата воопшто не ми се важни.
Како што кажав секој кој е заинтересиран за соработка ,слободно може да добие една семинарска гратис како pre-view за да види дали му се допаѓа начинот па подоцна да соработуваме.
За да нема верување на вакви лаги од ноторни лажговци кои се неспособни да создадат нешто ,па го напаѓаат туѓото.
Ете до толку сакам да излезам во пресрет и да помогнам на секого господине лажго и несопственик на мозок .
Мене не се обидувај да ми продаваш финти ,илјадници луѓе веќе ме одбраа мене пред многу други и продолжуваат да ме одбираат.
Не ги троши твоите малку неврони на сплетки !!!
Мој најпријателски совет

Јас што имав кажав, не планирам да развивам понатамошна дискусија. Значи 150 денари за семинарска се прво премалку, што ни ја не би се нафатил да правам семинарска за 150 денара поарно ќе ти ја напраам беспари. Jас само ги советувам останатите членови на форумов на кои им е итно потребна семинарска, а не им давам информации каков си ти. Значи никаде не спомнав каков си ти , какви семинарски праиш и така натаму. И да немам земено од тебе семинарска, ниту од некој друг кој " прави " семинарска за 150 денари копи пејст од некоја семинарска закачена на интернет. И да ја праиш сам, ќе ја најдеш на интернет и ако е напишана на латиница ти ќе ја " преведеш " на кирилица и дај ми 150 денара за " макотрпната " работа. Тоа секој го може. Толку имам да кажам, без понатамошна дискусија, те замолувам најпријателски
 
Член од
10 јуни 2012
Мислења
129
Поени од реакции
23
Јас што имав кажав, не планирам да развивам понатамошна дискусија. Значи 150 денари за семинарска се прво премалку, што ни ја не би се нафатил да правам семинарска за 150 денара поарно ќе ти ја напраам беспари. Jас само ги советувам останатите членови на форумов на кои им е итно потребна семинарска, а не им давам информации каков си ти. Значи никаде не спомнав каков си ти , какви семинарски праиш и така натаму. И да немам земено од тебе семинарска, ниту од некој друг кој " прави " семинарска за 150 денари копи пејст од некоја семинарска закачена на интернет. И да ја праиш сам, ќе ја најдеш на интернет и ако е напишана на латиница ти ќе ја " преведеш " на кирилица и дај ми 150 денара за " макотрпната " работа. Тоа секој го може. Толку имам да кажам, без понатамошна дискусија, те замолувам најпријателски
И јас немам намера да навлегувам во понатамошна дискусија.
Само да кажам нешто информативно во врска со цените ,јас лично гледам цената да е пристапна за секој .
И нормално гледам да е конкурентна и цената и квалитетот ,не сакам да лажам некого (според мене тоа е лага ) и да му земам огромна сума.
--- надополнето: 21 март 2013 во 14:08 ---
И уште нешто цената на моите семинарски не е 150 денари ,сакав само да излезам во пресрет на оние кои ќе земат повеќе семинарски и ќе треба да потрошат повеќе пари и да им помогнам да намалат малку од трошокот.
Најпријателски поздрав
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
88
Поени од реакции
110
help dali nekoj ima gotova prezzentacija za voden ili vozdusen transport.. ? :/ :)
 
Член од
18 декември 2010
Мислења
15
Поени од реакции
4
Некој, нешто за темиве? ОДНАПРЕД БЛАГОДАРАМ. :)

1. Чичко горио – татко на трагедијата
2. злосторство и казна – синтеза на буна, револт и трагична безизлезност
3. Комедијата ревизор – карикатура на руското провинциско чиновништво
4. Ликот на иван илич – човекот кој што го промашил животот
5. Аналитички коментар на расказите од Хофман
 

Маршалот

Bianconeri
Член од
29 декември 2009
Мислења
2.090
Поени од реакции
2.393
Дали има некој семинарска од областа на ;; ПРОЕКТ МЕНАЏМЕНТ ’’ , на било која тема.
 
Член од
1 февруари 2013
Мислења
15
Поени од реакции
3
Kje moze li sostav za brakata Miladinovci
ama da nema pisuvano biografija
samo preku ovoj sostav da go nivnoto izkazeme neprocenlivoto bogatstvo koe ostanuva
(ve molam za utre mi e)
 
Член од
25 март 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ако може некој да ми помогне. Имаме писмена работа на следниве теми Евангалие според Јован нисто немозам да најдам за оваа но не се ни замарам , животот на Ахил (илијада) за оваа имам најдено , сега ми треба за Одисеј (одисеја) за неговиот живот по сто мечтаел и слично ако мозе некој да ми помогне за одисеј или за евангелиево многу ке ми значи :D фала однапред
 
Член од
26 март 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Судбината на човекот- Како човек да си го осмисли животот кога ќе му бидат одземени најбредните?
Странецот- Која е смислата на едно живеење?
Вујко Вања- Деструктивната убавина на Елена
Чекајќи го Годо- Бесмислата на чекањето
ако има некој да ми пушти :)
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
"Примарни пари" ми е темата за семинарска на нет не успеав ништо да најдам материјал, некоја книга нешто што има во врска со таа тема да кажете или линк нешто да дадевте :D..
 

Mar[C]k

Gunner
Член од
11 јули 2010
Мислења
103
Поени од реакции
14
Ај ве молам некој дали има состав на тема БИБЛИЈАТА--Верата во бога моја најголема утеха:)
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
дане му се наоѓа на некој проектна задача за непрекинати извори за напојување? итно е многу до петок ми треба :D
 

Mar[C]k

Gunner
Член од
11 јули 2010
Мислења
103
Поени од реакции
14
Ве молам ако некој има да ми даде семинарска работа на тема Двостепеност во локалната самоуправа да ми пиши во пп
Фала однапред
 
Член од
31 март 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
да не има некој состави на следниве теми
1 Вообразениот чобаџиски живот
2 Печалбарскиот живот на мак .народ
3 Жената е пасивна жртва на печалбарите
,ако има нека ги напиши или нека ми ги пусти,фала однапред
 
Член од
7 април 2013
Мислења
17
Поени од реакции
0
Дали ќе може некој да ми даде материјал за темава: "Работната сила во македонското угостителство"
 
Член од
22 март 2013
Мислења
1
Поени од реакции
3
итно ми треба бизнис план кој може да ми прати нека ми пише
 

Kajgana Shop

На врв Bottom