Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
19 декември 2010
Мислења
523
Поени од реакции
23
Дали некој ќе сака да ми каже нешто повеќе за ДЕЛОТО НА БЛАЖЕ КОНЕСКИ (да не биде од википедија)?
 
Член од
10 ноември 2011
Мислења
78
Поени од реакции
17
Извинете,нова сум но ми рекоа дека овде може најбрзо да се дојде до семинарска за 1 год економски факултет.Ми треба семинарска на тема "Невработеност,,ако има некој што може да направи нека ми пише.Благодарам однапред.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14
Поени од реакции
1
zdravo sakam da prasam dali nekoj ima materijal za prilepska pivara, mi treba za proekt .... fala odnapred
 
Член од
5 октомври 2011
Мислења
20
Поени од реакции
2
Некој случајно да не има семинарска за Бариери за влез и излез??
 

Troj4e

Знаменосец
Член од
24 април 2009
Мислења
157
Поени од реакции
4
Ми требаат состави од следните теми:
-Настани од животот
-Појави или состојби (Екологија, Дрога, Алкохол, Никотин, Хуманост, Толеранција, Љубов)
-Образование и воспитување (Музика, Спорт, Култура)
-Медиуми (Мир, Слобода, Интернационализам)
 
Член од
4 ноември 2011
Мислења
18
Поени од реакции
5
Ве молам некој ако има Вовед и Заклучок за Моторен Механизам нека ми пише фала однапред.:)
 
S

Stivie G

Гостин
ај доколку некој има и сака да ми даде материјал(или готов проект) на тема ФИСКАЛНА ПОЛИТИКА по економија :)
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
88
Поени од реакции
110
Ima li nekoj sostavi za Bozestvena Komedija ,Kancioner i Dekameron ...ve molam pisete mi mi treba za vo sreda plsss :(
 
Член од
23 март 2011
Мислења
111
Поени од реакции
55
Дали ке може некој состав онака на кратко на тема

Што очекувам од мојата професија... било каква професија :D
 

D31

Член од
6 јули 2011
Мислења
48
Поени од реакции
13
Луѓе ве молам ако има некој напишано сотав или сака да ми напше за псмена по македонски јазик основно на тема „Со љубов против сеое насилство“за утре ми е :(
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.259
Дали има некој семинарска по физика за суперпроводници ми треба за наредниот вторник !!
 
B

Black Guard

Гостин
Ми требаат состави од следните теми:
-Настани од животот
-Појави или состојби (Екологија, Дрога, Алкохол, Никотин, Хуманост, Толеранција, Љубов)
-Образование и воспитување (Музика, Спорт, Култура)
-Медиуми (Мир, Слобода, Интернационализам)
Ќе ја наредиме.
--- надополнето: Nov 18, 2011 2:23 AM ---
Дали има некој семинарска по физика за суперпроводници ми треба за наредниот вторник !!
Исто-само да ја напишам...пиши ПП колку страни.
 
Член од
19 ноември 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Има ли некој за статистика семинарска на тема Анализа на централна тенденција ми треба итноо ајде ак знае некој каде можзам да најдам нека ми пише . Фала ви однапред.o_O
 

Kajgana Shop

На врв Bottom