Секс...

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Напупи се, ќе ти кажам. :icon_lol:

Као за Буда многу close minded си ми. :D
Тоа е аргументот? :LOL:
Буда се ебе у гз, затоа што се е отворено у него па зашто не и чмар.
Напрај една анкета да видиш колку мажи би дозволиле некој да им рчка у чмар.....може само сум јас заостанат. Па ќе се поправам јбг каде сите турци, таму и ќоравиот Асан.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.182
Поени од реакции
17.994
Мажите се плашат од прст в'гз оти како што вика еден мој пријател, џаоло нит ора нит копа и можи да ти се заубај ...

Ете ти беља после :)

Еден друг пријател ми кажуваше дека негов познаник Албанец од селата, му барал да му намести некој македонка за швалерка, и овај му рекол шо не си бараш бе албанка?
Овај му рекол, вашите ко ќе ми го пушат и прст во газот ми клават :pos:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
Ne deka ne se sekjavas tuku od kaj bi znaela vo tolkava temnica dali Agdeto te lizi ili nekoj polzav ili drug organizam te lazi :toe:.
A se sekjavas dali barem orgazam dozivea ili i za toa mnogu temno bese?
Не се оддалечувај од темата, оргазам е приватност.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Мажите се плашат од прст в'гз оти како што вика еден мој пријател, џаоло нит ора нит копа и можи да ти се заубај ...

Ете ти беља после :)

Еден друг пријател ми кажуваше дека негов познаник Албанец од селата, му барал да му намести некој македонка за швалерка, и овај му рекол шо не си бараш бе албанка?
Овај му рекол, вашите ко ќе ми го пушат и прст во газот ми клават :pos:
Тенеќе ти скинат си?
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.182
Поени од реакции
17.994
По повод темава.
Не сум, страв лозје чува, можи да ми се заубај :pos:

Инаку има повеќе начини да се скиниш, еден пријател си скина цело парче кожа кога влезе анално кај партнерката не подготвена :D
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Не сум, страв лозје чува, можи да ми се заубај :pos:

Инаку има повеќе начини да се скиниш, еден пријател си скина цело парче кожа кога влезе анално кај партнерката не подготвена :D
Боље тоа него пролив да ја фатило....вака сега поспремен е, меч у оган се ствара :LOL:
Автоматски споено мислење:

Прв обид ми беше негде 7 одд. а комшивката помала, цицињата и беа само топчиња. Сега има цицкетини како медицинки. Пичка да видиш тоа време малу морген, и викам дај у гз да пробаме. Ја ќе го ставам директно....игла не можеше да се протне. :pos:
И на крај ништо.....може од тогаш се имам наплашено. :confused:
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Тоа е аргументот? :LOL:
Буда се ебе у гз, затоа што се е отворено у него па зашто не и чмар.
Напрај една анкета да видиш колку мажи би дозволиле некој да им рчка у чмар.....може само сум јас заостанат. Па ќе се поправам јбг каде сите турци, таму и ќоравиот Асан.
Знам дека ќе добијам голем процент од оние што не префееираат. Не зборував за тоа, има и жени што не би анал и тоа е сосема во ред, што год ти пружа задоволство, тоа. Зборував за твојата дефиниција за секс.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Знам дека ќе добијам голем процент од оние што не префееираат. Не зборував за тоа, има и жени што не би анал и тоа е сосема во ред, што год ти пружа задоволство, тоа. Зборував за твојата дефиниција за секс.
При толкав кур да ти брца некој у гз....само на женско може да и изгледа ок. За жените ок...нема муабет.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
При толкав кур да ти брца некој у гз....само на женско може да и изгледа ок. За жените ок...нема муабет.
Се за нас жените е оќ, кај го збира таму.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom