Секс на жена со жена

Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.693
Поени од реакции
16.587

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.294
Поени од реакции
9.333
Кои се реперкусиите од тоа дали се смета или не се смета како болест, знае ли некој?
 
Член од
21 август 2017
Мислења
872
Поени од реакции
1.031
На некој начин е растројство.
Кај животните (немаат високоразвисна свест) не постои хомосексуалност. Постои само кај луѓе (со растројство).
Кај мене пред зграда има едни двајца, што им симињам храна секој ден, хомосексуалци. Само едниов во последно време нешто е у депресија, изглеа другиов му раскинал. :(
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.664
Поени од реакции
9.859
Како идеше она, од бирача...
Сликава појќе ми делуе на „ти мојата лавица ќе ја коваш ? Сеа ќе вииш“
Бтњ, треба да разликува напаленост од хомосексуалност :D
... ништо муабет, агда има право, педерасти лавови се овие! :pos:
да се брукате овака.
... кажано во множина нешто повикана сум? :eek:
треба да реплицирам како на парламент, да излезам на говорница или ? :cautious:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.664
Поени од реакции
9.859
Од сега ја замислувам @bijons со фејк дик како буши некоја тинејџерка
..цц цццц не е проблемот за бијонс феик дикот, нејзе и тоа и’ личи, ама проблемот е тоа што имаш рани педофилски афинитети, па трзаш на малолетнички, сега ги замислуваш, ама утре, не знам! :(
 
На врв Bottom