Светско првенство во фудбал, 2010 година, Јужна Африка

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Mozda zadkorisni igri so ima veza deka nosi nivni dres .. biznis si e biznis brat

--- надополнето ---



Marketing studiram druze pa moze da ti kazam deka ima slucai slicni na ovoj i nemoj ti mene :tapp: prvo razberi sto zboram posle davaj komentari glup eden ... ajde kazi mi zosto nikoj drug ne prigovara tolku kako sto prigovarat Cassilas i Buffon ...tie dvajca se najdobrite golmani momentalno....ako prigovara loris ili Neuer nema tolku da ima vlijanie nivnoto izlaganje vo javnost i nema da ima tolku reputabilno znacenje nivnoto mislenje. I ako sekoe svetsko prvenstvo kako sto vikas ti topkite se pravat za da golmanite primat poveke golovi i da bide atraktivno zosto 2002 na toa svetsko prvenstvo oliver kahn imase primeno samo 1 gol do FINALNIOT natprevar...Znaci ti kazuvam malku da podrazmisluvas koga pisuvas OK ?? :tapp:
Другар ако размислиме логички и реално ова твоето не држи вода....како прво касиљас и буффон цел живот играат во врвни клубови како Јувентус и Реал М и праите за нив не се проблем односно имаат толку многу заработено што ќе не купат сите нас од форумот без проблем па и уште ќе даваат изјави против адидас пази платени од најк(како да немаат пари кутрите тие)....тоа што студираш маркетинг во ред можеби имаш идеа и искуство како оди тоа со бизнисот но постот на Смерт држи вода и има логика околу топката...нормално фудбалот се игра за публика и голови па сигурно публиката која ќе седи на столчињата низ стадионите во ЈА на СП не сакаат да гледаат натпревари кои ќе завршуваат 0-0 и ќе гледаат како една екипа се брани и ќе нема ниту една шанса на натпреварот....размисли малце ...ти па како потенцираш како од сигурни извори да си информиран или како да беше на лице место кога се правеше зделката околлу голманите и најк...како за потсетување и хуго лорис се пожали на топката па и тој е финансиран од најк??
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Холандија светски шампион ставајте пари 12 е коеф. веривајте сите зборат и се знае уште од сега дека холандија ќе биде светски првак.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Холандија светски шампион ставајте пари 12 е коеф. веривајте сите зборат и се знае уште од сега дека холандија ќе биде светски првак.
По што се знае? Ништо не се знае, и Аргентина со Марадона нема да биде поголемо чудо. За Холанѓаниве немам некое посебно мислење знаат да одиграат феноменално ама мислам дека не се стабилна екипа што може да оди до крај.
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Холандија светски шампион ставајте пари 12 е коеф. веривајте сите зборат и се знае уште од сега дека холандија ќе биде светски првак.
Mozebi go imaat najjakiot sreden red i napad ..ali odbranata im smrdi na rasipano jajce.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Денес Холандија-Гана пријателска од 20:30 на Алфа. Од другите дуели поинтересен, Португалија-Камерун.
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Баш ќе ги гледам Гана како играат без Есиен(не за друго да видам колку им е силата за со Германија и дали имаат шанса за пласман во нокаут фазата)
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Вечер Гана ќе прими 3-4 гола........Мислам дека не се доволно силни да се носат со Холанѓаниве......
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ми се гледаат и Португалија и Холандија,се надевам ќе има негде преноси.Алфа не фаќам за жал.
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
pisuvajte go davit villa za najefikasen strelec na svetskoto 5 e kvota i deka vo grupata kaj sto igra spanija 4e padnat 18+ gola 100%
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
По што се знае? Ништо не се знае, и Аргентина со Марадона нема да биде поголемо чудо. За Холанѓаниве немам некое посебно мислење знаат да одиграат феноменално ама мислам дека не се стабилна екипа што може да оди до крај.

Абе се знае местено е, имам дојава Холандија 100% освојува титула светски првак.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Zote гледам многу опасен си,пробиваш насекаде со информации итн.Ај договори се со администраторите ако Холандија стане светски првак да добијам перманентен од форумов,а и во животов повеќе фудбал не гледам.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.881
Поени од реакции
16.103
Абе се знае местено е, имам дојава Холандија 100% освојува титула светски првак.
Уплати ја за 1000денара, немора за 1000€ и стај го ливчето на форумот ако си толку сигурен дека Холандија ќе биди шампион и тоа 100%
 

Kajgana Shop

На врв Bottom