Свадбено патување

Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Гледав во Фибула травел имаше крстарења со брод по 20, 22 дена по скоро цел свет, Бразил, Аргентина, Мароко и каде уште не. Се патува преку ноќ и скоро цел ден си на острови, ретко има по цели денови на море, и тоа во високо луксузни бродови. Да се родиш Чд :)))))))

П.с. На палуба, зад палуба, пред палуба, под палуба ..:))
 
A

Antigona

Гостин
Сум за свадбено патување , ама не месец дена од причина што ќе ми скисне цел месец на едно исто место.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Еее, не сум толку романтична како вас :)
Ја сакам едно месец дена во New York City ...аххх, :love: ... само незнам дали ми е добра варијантната, можда е подобро да сум сама таму.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom